Top 5 książek o inwestowaniu w kryptowaluty

Top 5 książek o inwestowaniu w kryptowaluty – Inwestowanie to nie gra. Inwestowanie powinno być traktowane jako prawdziwy zawód, który wymaga wiedzy i umiejętności. Dlatego też im więcej doświadczenia i wiedzy posiadasz, tym większe masz szanse na osiągnięcie zysków podczas inwestowania.

W tym wpisie poznasz 5 najlepszych książek do inwestowania w kryptowaluty.

książki o kryptowalutach

Jak oceniać najlepsze książki o kryptowalutach?

Na początek, radzimy nie spieszyć się i kupić wszystkie książki, które można znaleźć na ten temat. Ważne jest, aby szczegółowo zbadać, które książki naprawdę odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom.

Teraz, w tym artykule będziemy mówić o wyborze 5 książek, jednak uważamy, że jest to bardzo mało, ponieważ istnieje szeroka gama książek na rynku z bardzo dobrymi ocena i zaleceniami ekspertów.

Przegląd platform lub brokerów

Zalecamy, abyś zapoznał się z materiałami do nauki, które są dostępne na eToro i platformach takich jak OBRinvest, które są darmowe i prowadzone przez ekspertów inwestycyjnych. To właśnie z tego powodu wiele osób uważa, że aby znaleźć najlepszą książkę do handlu kryptowalutami, nie trzeba kupować bardzo drogiej książki; lub odwrotnie, książka o obniżonej cenie lub darmowa, nie oznacza, że jest złej jakości.

Zanim pokażę Ci wybór książek do inwestowania w kryptowaluty, rozważ te aspekty, aby wybrać najlepszą opcję:

Będą to książki lub teksty, które pozwolą amatorom uzyskać informacje na temat handlu, związanego ze światem kryptowalut.
Powinny mieć jasną treść, przedstawioną prostymi słowami i dostarczać rzeczywistą wartość dodaną.
Rozważ również brokerów, którzy posiadają wiele darmowych zasobów z jasnymi informacjami na temat handlu kryptowalutami online.
Kieruj się forami lub pozytywnymi opiniami ekspertów lub użytkowników, którzy już wybrali dany materiał szkoleniowy.

5 najlepszych książek o inwestowaniu w kryptowaluty – Wybór książek

Najlepsza książka o kryptowalutach:Autor:Krótkie podsumowanie:
📚 Wszystko o BitcoinDavide Capoti, Alessandro De Lorenzo i Matteo MaggioniPosiada praktyczną ekspozycję skupioną na inwestowaniu w instrumenty kryptowalutowe.
📚 Inwestowanie w BitcoinPaolo PoliKsiążka zawiera bogactwo informacji o świecie kryptowalut, w dynamicznym i przystępnym kontekście. Badane są również pojęcia związane ze światem BTC, takie jak obecność alternatywnych kryptowalut, w tym Ethereum, Ripple i innych.
📚 Łatwy BitcoinCristian PalusciBardzo popularna i znana książka, która obejmuje pojęcia związane ze światem kryptowalut i technologii, które je wspierają.
📚 Bitcoin, kryptowaluty i blockchain uproszczoneCesare BianchiKolejny tekst, który należy do najlepszych książek o świecie kryptowalut. Dla wielu ekspertów, treść książki jest jasna i szczegółowa.
📚 Rewolucja Bitcoin Davide Capoti, Emanuele Colacchi i Matteo MaggioniKsiążka oferuje opis świata tradycyjnych finansów, gdzie eksponuje możliwości, które pojawiają się w związku z jedną walutą cyfrową i bardzo podstawowe pojęcia dla początkujących.

5 najlepszych książek do inwestowania w kryptowaluty: Rozważania

Inny popularny wybór książek z Amazon Prime, gdzie należy rozważyć czynniki takie jak: jakość czytania, cena, sprzedaż i opinie czytelników:

  • Inwestowanie w kryptowaluty: jak bezpiecznie kupować, handlować i sprzedawać cyfrowe wartości, odkrywając Blockchain, NFT, Altcoin i wschodzące kryptowaluty. Elastyczna okładka – 6 lipca 2021 roku autorstwa Stefano Pascala.
  • Inwestowanie w Bitcoin i kryptowaluty: Jedyny podręcznik, który tłumaczy praktyczną strategię, aby stać się niezależnym w swoich inwestycjach i budować dochód z kryptowalut Elastyczna okładka – 20 września 2021 nakładem Finanza Viva.
  • Cryptocurrencies & Blockchain 2021: Handbook for Knowing, Investing, and Trading Cryptocurrencies, Ico's, and Smart Contracts: From Crypto to Bitcoin Flexible Cover – 4 czerwca, 2021 Henry D. Stone.

Jak widać, opcje są nieograniczone: książki pdf, Ebooki, książki fizyczne … Decyzja jednak, którą książkę wybrać będzie zależała tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

Czytaj więcej na temat:


Rekomendowany przewodnik

Dowiedz się wszystkiego o kryptowalutach i jak mądrze inwestować dzięki naszemu przewodnikowi.

Wolno pobierać

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!