Informacja prawna dla Rankia – Warunki użytkowania

Zgodnie z art. 10 ustawy 34/2002 z dnia 11 lipca, Usługi społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego w Hiszpanii, jest on zgłaszany:

Domeny www.rankia.com, www.rankia.mx, www.rankia.cl, www.rankia.pt, www.rankia.co, www.rankia.com.ar, www.rankia.pe, www.rankia.pt i www.rankipro.com, www.rankia.it, www.rankia.pl, www.rankia.de są własnością i są zarządzane przez firmę Rankia, SL z adresem Calle Serpis nº 66, entresuelo B, 46022 Valencia, España1 Valencia, której numer CIF to B96945811. Jest on zarejestrowany w rejestrze handlowym w Walencji (Hiszpania), tom 6538, księga 3842, strona 147, sekcja 8, strona V 69952, rejestr lub adnotacja 5

Calle Serpis n° 66, entresuelo B46022
Valencia (Hiszpania)

Telefon: (+34) 963 386 977

Fax: (+34) 963 386 976E-mail
: [email protected].

Akceptacja przez Państwa Warunków i Polityki Prywatności, wraz z korzystaniem przez Państwa z jakiejkolwiek Usługi Ratingowej, przypisuje Państwu Warunki Użytkowania.
Wymagania rejestracyjne

Ogólnie rzecz biorąc, do pełnego korzystania z Usług Rankia wymagana będzie Rejestracja Użytkownika, choć możliwy jest dostęp do niektórych usług bez konieczności rejestracji.

W niektórych przypadkach oferuje się użytkownikowi możliwość zarejestrowania się za pośrednictwem niektórych portali społecznościowych, pod warunkiem, że jest on użytkownikiem odpowiedniego portalu społecznościowego. Procedura rejestracji zostanie ustalona w dowolnym momencie, w zależności od wspomnianej wyżej sieci społecznościowej

Użytkownik powstrzyma się od korzystania z jakichkolwiek usług oferowanych przez Rankia w celach niezgodnych z prawem lub ze szkodą dla praw i interesów osób trzecich, lub też takich, które mogą uszkodzić, wyłączyć, przeciążyć, pogorszyć lub utrudnić normalne korzystanie z usług, sprzętu komputerowego. lub dokumentów, plików i wszelkich treści przechowywanych na serwerach rangi lub zewnętrznych podłączonych do Rankia.

Użytkownik powstrzyma się od wykorzystywania Rankia do: a) promowania strony internetowej (spamu); b) kampanii komercyjnych (nawet jeśli promowana strona nie zawiera poczty bezpośredniej); c) wysyłania wiadomości zawierających fałszywe wiadomości i/lub zniesławienia lub obelgi do osób trzecich.

Użytkownik powstrzyma się od tworzenia wielu kont użytkowników.

Użytkownik będzie również przestrzegał zasad uczestnictwa. Nieprzestrzeganie warunków użytkowania może skutkować zablokowaniem konta użytkownika, anulowaniem i/lub zmianą obraźliwego tekstu oraz przyjęciem innych odpowiednich środków zgodnie z prawem hiszpańskim i europejskim.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszystkie elementy Rankia i każda z Usług świadczonych za jej pośrednictwem, informacje i materiały przez nią zawarte, struktura, wybór, układ i prezentacja jej zawartości oraz wykorzystywane w związku z nią programy komputerowe są chronione prawami własności intelektualnej i przemysłowej Rankia lub osób trzecich.

O ile Rankia nie wyraziła na to zgody, w stosownych przypadkach, przez osoby trzecie posiadające odpowiednie prawa lub o ile nie jest to prawnie dozwolone, nie wolno reprodukować, przekształcać, modyfikować, dezasemblować, dekodować, rozprowadzać, wypożyczać, wypożyczać, udostępniać ani zezwalać na publiczny dostęp do jakiejkolwiek formy publicznego komunikowania któregokolwiek z elementów, o których mowa w poprzednim ustępie.

W szczególności zabronione jest wykorzystywanie tekstów, zdjęć, publikacji i innych elementów zawartych w niniejszej platformie do późniejszego włączenia, w całości lub w części, do innych stron spoza platformy bez uprzedniej pisemnej zgody samej platformy

Użytkownik musi powstrzymać się od usuwania znaków identyfikujących prawa (własności intelektualnej, przemysłowej lub jakiejkolwiek innej) Rankia lub osób trzecich, które pojawiają się na platformie oraz na każdej z różnych Usług oferowanych za jej pośrednictwem. Podobnie, Użytkownik musi powstrzymać się od omijania lub manipulowania jakimkolwiek urządzeniem technicznym stworzonym przez Spółkę lub osoby trzecie, czy to na Platformie, w jakiejkolwiek z Usług, czy też w jakimkolwiek z materiałów, elementów lub informacji uzyskanych za jej pośrednictwem, w celu ochrony swoich praw.

Kierownicy Rankia nie gwarantują legalności, rzetelności, dokładności, uczciwości, aktualności ani przydatności publikowanych treści.

Utworzenie hiperłącza, wymiana linków, w żadnym wypadku nie oznacza istnienia jakiegokolwiek związku między menedżerami Rankia a właścicielem strony internetowej, z którą jest ona połączona, ani akceptacji i zatwierdzenia jej treści lub usług.

Menedżerowie Rankia wyłączają wszelką odpowiedzialność za strony, do których prowadzą odnośniki z tego serwisu i nie mogą kontrolować i nie kontrolują tego, co się pojawia, w tym stron internetowych, których treść może być nielegalna, niezgodna z prawem, sprzeczna z moralnością, dobrymi obyczajami lub niewłaściwa. Dlatego należy zachować ostrożność przy ocenie i korzystaniu z informacji, treści i usług stron, do których prowadzą linki.

Operatorzy Rankia wyłączają wszelką odpowiedzialność za wiadomości, oceny, wiadomości i informacje publikowane przez użytkowników, osoby trzecie oraz samych użytkowników lub osoby trzecie, od których pochodzą.

Spółka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w OGÓLNYCH WARUNKACH WYKORZYSTYWANIA, które uzna za stosowne, a także w razie potrzeby do wszelkich warunków specjalnych (jeśli takie istnieją).

  • Zapoznaj się z naszą polityką prywatności
  • Poznaj naszą politykę plików cookie

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!