Najlepsze aplikacje do inwestowania

W tym artykule omówimy najlepsze aplikacje do inwestowania i przyjrzymy się informacjom, których potrzebujesz, aby zacząć z nich korzystać. Przy inwestowaniu ważne jest zdobywanie nowych informacji o giełdzie i rynkach oraz dostęp do urządzenia, które pozwala na szybki handel. Oznacza to korzystanie z aplikacji, która działa dobrze i jest niezawodna.

aplikacje do inwestowania

Najlepsze aplikacje handlowe

W inwestowaniu zawsze trzeba być na bieżąco i mieć pod ręką wszelkie informacje. Tak jak badania statystyczne wykazały, że wyszukiwania na urządzeniach mobilnych są nieskończenie większe niż na komputerach PC, tak samo istnieje większa potrzeba natychmiastowości, jeśli chodzi o otrzymywanie informacji handlowych i możliwość łatwego i szybkiego działania w dowolnym czasie i miejscu.

Najlepsze aplikacje do inwestowania, powinny więc posiadać te cechy:

 • Łatwe w użyciu.
 • Bezpiecznie.
 • Tanie.
 • Szybkie.
 • Lekkie (kilka megabajtów).
PlatformaInformacje
eToroWięcej →
ProRealTime (broker principali IG
e Interactive Brokers)
Więcej →
DEGIROWięcej →
XTBWięcej →
Capital.com
Trading 212

Najlepsze aplikacje tradingowe

1. eToro, profesjonalna i z możliwością copy tradingu.

O eToro zyskało na popularności dzięki bezpieczeństwu, przejrzystości i niskim kosztom.

eToro może pochwalić się doskonałą platformą i bardzo przydatnymi narzędziami, ale tez solidną aplikacją mobilną. Dzięki temu można w miarę spokojnie handlować, korzystając z funkcji copy tradingu w eToro i monitorując z poziomu swojego smartfona, aby sprawdzić, czy wszystko przebiega prawidłowo.

eToro jest najbardziej znane z:

 • Handel na eToro akcjami i ETF-ami przy zerowych prowizjach.
 • Social trading i copy trading.

Jeśli chodzi o platformę, to generalnie recenzje użytkowników są pozytywne. Broker eToro udostępnia eToro WebTrader oraz platformę mobilną. Aplikacja mobilna pozwala na monitorowanie transakcji poprzez otrzymywanie powiadomień o zmienności i przydatnych informacji.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj opinie i recenzje eToro: plusy i minusy, produkty i opłaty.

2. ProRealTime, szybka i kompleksowa

ProRealTime to platforma inwestycyjna z jednymi z najlepszych programów handlowych na rynku. Ma 19 lat doświadczenia i ponad 780 000 użytkowników na całym świecie.

Niektóre z głównych cech to:

 • ProRealTime pozwala na składanie i zarządzanie zleceniami bezpośrednio z wykresów lub poprzez jeden z 4 trybów wyświetlania księgi zleceń.
 • Szybka realizacja zleceń, szczegółowe raporty handlowe, scalping, wiadomości finansowe w czasie rzeczywistym, tworzenie osobistych wskaźników, porównywanie akcji itp.
 • Wsparcie na żywo poprzez oprogramowanie do współdzielenia ekranu.
 • Szybki interfejs handlowy.
 • Wszyscy brokerzy partnerscy ProRealTime są regulowani i nadzorowani przez kraje europejskie i działają zgodnie z regulacją MiFID

PROREALTIME

8.75/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja

Najlepsza platforma transakcyjna.

Realizacja zleceń i rynki Interactive Brokers.

Aplikacja mobilna z alertami cenowymi.

Minimalny depozyt:

$3,000.00

Polecamy przeczytać recenzję ProRealTime 2022: wykresy, narzędzia, prowizje, rynki.

3. DEGIRO: Prosta i intuicyjna

Bez minimalnego depozytu i ukrytych kosztów, DEGIRO oferuje jedną z najlepszych platform na rynku. Brak konta demo może niektórych zniechęcić, ale z drugiej strony po dołączeniu do platformy otrzymujemy dostęp do sprawnie działającego brokera z bardzo niskimi cenami. Wchodząc po raz pierwszy, można otworzyć konto Basic lub Custody.

Na platformie DEGIRO możesz inwestować w fundusze ETF, korzystając z około 200 wolnych od prowizji funduszy ETF.

Mobilny APP jest raczej intuicyjny i nie posiada zbyt wielu funkcjonalności. Dzięki temu DEGIRO jest dobrym wyborem dla traderów bez większego doświadczenia i z ograniczonym kapitałem do zainwestowania. Posiada prosty interfejs z głównymi indeksami i rynkami, sekcją „ulubione” i portfolio. Z poziomu telefonu komórkowego transakcje są realizowane w taki sam sposób jak w wersji desktopowej, jednak wiele funkcji jest niedostępnych: na przykład nie ma możliwości zmiany ustawień konta czy zarządzania kontem wielowalutowym.

DEGIRO

8.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Najlepszy broker giełdowy Rankia Awards 2021

Ponad 50 rynków światowych, brak opłat za przechowywanie, dywidendy i tantiemy uwzględnione.

Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Minimalny depozyt:

$0.01

Czy chcesz zainwestować z DEGIRO? Polecamy przeczytać recenzję DEGIRO: plusy i minusy, regulamin, produkty i prowizje.

4. xStation Mobile: Platforma XTB

Jedną z najlepszych aplikacji do handlu online jest xStation, platforma firmy XTB. Jest ona dostępna również w wersji mobilnej (xStation mobile) i jest obecnie jedną z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych platform własnościowych, szczególnie przydatną do działań scalpingowych. Dzięki tej platformie handel z XTB jest naprawdę łatwy.

Ma bardzo prosty interfejs i choć posiada wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje to jednocześnie została zaprojektowana tak, aby był zrozumiała i prosta, nawet dla mniej doświadczonych osób. Platforma jest wysoce konfigurowalna. Możesz zmienić konfigurację elementów i obszarów roboczych, aby dostosować je do swojego stylu i preferencji.

XTB

8.75/ 10

Rynki:

Polska, Europa

Dostępne są różne rodzaje produktów (akcje, ETFy, CFD).

XTB jest regulowany i nadzorowany przez FCA, CySEC, IFSC i KNF.

Szkolenie akademii i pracowników, obsługa klienta w języku polskim

Minimalny depozyt:

$0.00

Przeczytaj recenzję XTB: plusy i minusy, zasady, produkty i prowizje, aby uzyskać więcej informacji.

5. Trading 212

Aplikacja handlowa Trading 212 jest dobrze zaprojektowana i przyjazna dla użytkownika. W oparciu o ponad 19 500 recenzji, aplikacja ma ocenę 4,6 gwiazdek na 5,0 na Trustpilot. Kilku użytkowników skomentowało, że jest łatwa w użyciu nawet dla początkujących. Niektóre recenzje skarżą się jedynie na problemy z weryfikacją konta.

Zarówno Android, jak i iOS są obsługiwane przez platformę mobilną Trading 212 i jest ona dostępna w tych samych językach, co platforma handlowa w sieci. Trading 212 oferuje dwuetapowe uwierzytelnianie, co jest świetną funkcją. Dostępne są również Touch ID i inne biometryczne rozwiązania uwierzytelniające.

Funkcje wyszukiwania na platformie mobilnej Trading 212 działają podobnie do tych na platformie internetowej Trading 212. Bardzo łatwo i szybko można znaleźć dowolne aktywa za pomocą tej wyszukiwarki. Powiadomienia Push to jedyny sposób na otrzymywanie alertów cenowych i powiadomień.

Przeczytaj więcej w naszej recenzji Trading 212

6. Capital.com

Platforma mobilna Capital.com oferuje bezpieczny, dwuetapowy proces logowania, dostępne jest również uwierzytelnianie biometryczne.
Można wybrać predefiniowane kategorie, takie jak Top Risers/Fallers lub Most Volatile, lub wprowadzić własne warunki wyszukiwania.

Przeczytaj także:

Najlepsze symulatory handlu
Ranking brokerów ETF
Robodoradztwo: Automatyczne doradztwo finansowe

Użytkownicy mogą w krótkim czasie nauczyć się korzystać z różnych funkcji mobilnej platformy handlowej Capital.com. Dostępne są te same typy zleceń i limity czasowe zleceń, co na internetowej platformie handlowej.
Mobilna platforma Capital.com umożliwia ustawienie alertów i powiadomień. Ustawienie alertów jest proste; wystarczy zaznaczyć aktywa i poziomy cen, o których chcesz być poinformowany.

Możesz być również zainteresowany:

FAQ

Jakich aplikacji używać do inwestowania?

Często aplikacje tradingowe dostarczane przez brokerów online nie są na poziomie wersji desktopowych lub webtradera, więc możesz mieć bardzo ograniczone doświadczenie w wersji mobilnej. Tutaj polecamy kilku brokerów z aplikacjami, które dają bardzo podobne doświadczenie zarówno z poziomu mobile jak i desktop:
– eToro
– XTB (xStation)
– Plus500

Jakiej aplikacji użyć do inwestowania w kryptowaluty?

W tym przypadku możesz wybrać brokera lub giełdę. Najlepsze aplikacje do inwestowania w kryptowaluty to:
– portfel eToro
– Binance
– Coinbase

Jaka jest najlepsza aplikacja do obsługi bitcoina?

Jeśli szukasz aplikacji, za pomocą której możesz zainwestować w bitcoin, możesz wybrać pomiędzy aplikacją brokera a giełdą. Najlepsze aplikacje giełdowe dla bitcoina to:
– eToro
– Binance
– Coinbase

Szukasz brokera do handlu? Sprawdź nasze rekomendacje brokerów

Minimalny depozyt:

$0.01

Minimalny depozyt:

$0.00

Minimalny depozyt:

$0.00


Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!