Jakie są najlepsze symulatory handlu online na rok 2021?

W handlu online można znaleźć szeroką gamę symulatorów online. Ale zastanawiasz się jakie są najlepsze symulatory handlu online na 2021 rok? Opowiemy Ci o nich w tym poście.

symulator handlu

Jakie są najlepsze symulatory handlu online na rok 2021?

Symulatory handlu online są bardzo pomocne w nauce handlu na giełdzie. Podobnie, możesz doświadczyć handlu online za darmo i bez ryzykowania swoich pieniędzy.

Aby wybrać najlepszy symulator, zalecamy, abyś pamiętał o następujących cechach:

  • Darmowy symulator
  • Łatwy w użyciu
  • Taki, który posiada wszystkie techniczne i profesjonalne funkcje.

Ale które z nich są najlepsze w 2021 roku?

Najlepsze symulatory należą do platform handlowych, które dają również możliwość handlu prawdziwymi pieniędzmi; w tym przypadku symulator działa z kontem demo.

Wielu z tych „maklerów giełdowych lub brokerów online” pozwoli Ci zarejestrować się na ich stronie internetowej poprzez konto demo, dzięki czemu możesz przetestować ich platformę.

Najlepsze symulatory handlu online 2021 to:

eToro

eToro jest jedną z najbardziej popularnych platform handlowych na świecie, posiada konto demo z darmowym i nieograniczonym dostępem z możliwością wykorzystania do 100.000$ wirtualnych pieniędzy.

Z kontem demo możesz:

  • Skontaktować się z profesjonalnym inwestorem;
  • Aktywować funkcję Copy Trading na eToro, aby replikować transakcje najlepszych inwestorów;
  • Zrozumieć, jak działają wszystkie narzędzia brokera.
  • Wielu ekspertów uważa eToro za jedną z najlepszych platform handlu online, ponieważ oprócz nauki najlepszych praktyk handlowych za darmo, oferuje prosty i intuicyjny interfejs do użycia.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

Minimalny depozyt:

$200.00

OBRinvest

Jest on uważany za jednego z najlepszych brokerów i idealny dla inwestorów bez większego doświadczenia. Do głównych zalet tej platformy należy zapewnienie Ci wsparcia wyszkolonego profesjonalisty, który pomoże Ci w pierwszych krokach w świecie finansów, wyjaśni, jak działa platforma i będzie starał się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Podobnie, z OBRinvest można uczestniczyć w comiesięcznych webinarach, które dadzą Ci prawdziwe lekcje w handlu online. Teraz, poprzez konto demo OBRinvest otrzymasz 100.000 wirtualnych Euro, aby przeprowadzić tyle symulacji handlowych, ile tylko zechcesz.

XTB Trading Online

Ten broker, podobnie jak te, o których już wspomnieliśmy, daje również możliwość symulacji handlu online za pomocą konta demo; w celu przetestowania platformy handlowej i jakości usług online bez narażania pieniędzy na ryzyko. XTB jest jednym z wiodących brokerów Forex i CFD na świecie i jednym z najbardziej wszechstronnych.

IQ Option

U tego brokera masz również możliwość korzystania z konta rzeczywistego od początku bez płacenia minimalnego depozytu. To konto da Ci dostęp do wszystkich korzyści oferowanych przez platformę, tak jakbyś inwestował na poważnie.

Ponadto, będziesz miał dostęp do wielu przydatnych zasobów, aby pogłębić swoją wiedzę na temat świata handlu online; takich jak wskaźniki techniczne, wykresy i aktualizacje rynkowe. Ponadto, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z obsługą klienta poprzez utworzenie zgłoszenia.

Są to jedne z najlepszych symulatorów w 2021, które możesz wykorzystać do handlu online. Powiedz nam, co myślisz i czy korzystasz z takich lub podobnych symulatorów.

Minimalny depozyt:

$200.00

Minimalny depozyt:

$1,000.00


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszym, który to skomentuje!
Komentarz

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności