Copy Trader eToro: Jak wybrać najlepszych traderów do naśladowania?

eToro Copy Trader to niewątpliwie znak rozpoznawczy tego brokera. Dostępnych jest tysiące copy traderów na eToro, ale należy pamiętać, że nie wszyscy są godni naśladowania, nawet jeśli osiągają znakomite wyniki. W tym wpisie dowiesz się, kogo warto kopiować na eToro i jak wybrać najlepszych traderów, z którymi można handlować.

Copy Trader eToro

Copy Trader eToro

Handlując na eToro, możesz kopiować wszystkich najlepszych traderów eToro za pomocą funkcji CopyTrader, dzięki której możesz automatycznie kopiować transakcje jednego lub kilku traderów, którzy Cię interesują lub uważasz, że są potencjalnym źródłem dochodu.

Ponadto można śledzić Popularnych Inwestorów, czytać ich posty i być na bieżąco z ich transakcjami. Oto jak znaleźć najlepszych traderów na eToro za pomocą filtrów wyszukiwania osób.

Znajdź najlepszych Copy Traders na eToro?

W tym celu należy zalogować się do systemu eToro w następujący sposób:

1. W menu po lewej stronie kliknij ikonę „szukaj”, jeśli menu jest otwarte.

2. Po kliknięciu na powyższą ikonę należy przewinąć w dół, aż do sekcji poświęconej inwestorom, a następnie kliknąć przycisk „zobacz wszystko”, aby uzyskać lepszy przegląd i opcje filtrowania.

3. Następnie eToro przekaże Ci jedną z zaprogramowanych próśb o pomoc. Pamiętaj, aby kliknąć „Kontynuuj”, aby kontynuować.

4. Jeśli filtry standardowe są wystarczające, można przejść do następnego kroku. W tym przypadku można wybrać następujące filtry: Profit (Performance), Risk Assessment, Copiers, Change in Copiers i Weekly Backtesting.

5. Po kliknięciu każdej kolumny lub filtra powyżej można wybrać informacje, które mają być wyświetlane. Następnie, po wybraniu tych, które mają być wyświetlane, należy potwierdzić wybór, klikając przycisk „Zastosuj” w dolnej części okna.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Dostępne dane o Copy Traderach eToro

Na eToro można przejrzeć podstawowe informacje o użytkowniku (nazwa użytkownika, kraj pochodzenia, zdjęcie i symbol wskazujący, czy jest on Popularnym Inwestorem, czy tylko Zweryfikowanym Inwestorem). W przypadku Popularnych Traderów są oni już zweryfikowani, m.in. pod względem wyników, oceny ryzyka, liczby kopii.

Należy pamiętać, aby być ostrożnym nie tylko wtedy, gdy liczby są zbyt niskie, ale także wtedy, gdy są zbyt wysokie, oczywiście zawsze biorąc pod uwagę wybrany okres czasu. Ponadto w handlu nie ma zysków bez ryzyka, więc za bardzo wysokimi zyskami może kryć się bardzo wysokie ryzyko.

Ponadto należy pamiętać o innych ważnych wskazówkach:

Przyjrzyj się dziennym, tygodniowym i rocznym danym z profilu inwestora.

eToro umożliwia przeglądanie historii transakcyjnej każdego inwestora, dzięki czemu można przeanalizować strategię transakcyjną popularnego inwestora eToro, którego zamierzamy naśladować.

Kogo kopiować na eToro?

Oto niektórzy z najlepszych traderów na eToro:

Trader eToroWydajność (1 rok)RyzykoLiczba kopiujących
George Thomson28,87%55.521
Martina del Giorno40,67%51.445
Massimiliano De Falco28,01%4992
Antonio Emanuele Fasciani26,59%4793
Davide Perina12,82%5768
  • Jednak najsłynniejszy i najbardziej międzynarodowy na tej liście jest George Thomson (misterg23). Posiada zdywersyfikowany portfel obejmujący kryptowaluty, indeksy i długą listę akcji.
  • Najlepszym inwestorem pod względem wskaźnika copy-return jest Martina del Giorno (Martidg97) z portfelem skoncentrowanym na akcjach, preferująca akcje technologiczne i odporne na sabotaż.
  • Wśród popularnych inwestorów na eToro jest włoch Massimiliano De Falco (Jarodd76), którego strategia koncentruje się na akcjach i ETF-ach generujących długoterminowe zyski i dywidendy.
  • Następnie można znaleźć Antonio Emanuele Fasciani (emfasciani), który posiada zdywersyfikowany portfel akcji amerykańskich z horyzontem czasowym 1-5 lat.
  • Powyższą strategię stosuje również Davide Perina (DavidePerina), ale w przypadku akcji włoskich i azjatyckich z perspektywy inwestora wartościowego.

Teraz, gdy już wiesz, kogo skopiować na eToro i jak to zrobić, opowiedz nam o swoich preferencjach.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Artykuły, które mogą być ciekawe:


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!