Najlepsze platformy inwestycyjne: MetaTrader, Powerdesk…

Jakie są najlepsze platformy inwestycyjne? Przeanalizujmy razem najlepsze platformy inwestycyjne do handlu online. Istnieją takie, które są darmowe i inne, które wymagają płatności, ale to nie oznacza, że jeden jest lepszy od drugiego.

Najlepsze platformy inwestycyjne

Najlepsze platformy inwestycyjne: MetaTrader, Powerdesk…

Najlepsze platformy inwestycyjne? Aby handlować online niezależnie, potrzebujesz platformy handlowej. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w handlu online, nowe platformy rodzą się każdego dnia, wymieniamy niektóre z najbardziej znanych, na których można polegać bez zbytniego strachu. Przypominamy jednak, że nie oznacza to, że są one najlepsze, a jedynie jedne z najbardziej popularnych i niezawodnych. Oto nasza lista najlepszych platform transakcyjnych:

MetaTrader

Jest to najlepsza darmowa platforma handlowa. W chwili obecnej obie jego najnowsze wersje są powszechnie używane: MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

Platforma posiada wiele funkcji, które pozwalają na samodzielne zarządzanie wszystkim. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz również uzyskać dostęp do edytora i używać języka programowania, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Możesz również tworzyć boty, aby zautomatyzować jedną lub więcej faz swojej strategii inwestycyjnej.

Aby korzystać z platformy w najlepszy sposób, konieczne jest oparcie się na jednym z wielu brokerów, którzy korzystają z platformy MetaTrader. Istnieją opcje dla każdego, z ofertami brokerów z całego świata, a niektóre z nich mają minimalne depozyty w wysokości tysięcy euro, podczas gdy inne zaczynają się od zaledwie 5 euro.

eToro

Jest to innowacyjna, nowoczesna i przede wszystkim społecznościowa platforma handlowa. Fakt, że eToro jest platformą społecznościową sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto chce nawiązać kontakt z innymi traderami i skonsultować ich strategie handlowe i statystyki.

Nie do przecenienia jest fakt, że eToro jest jednym z najważniejszych brokerów w Europie i na świecie.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

FP Markets

FP Markets jest brokerem regulowanym przez ASIC i ma siedzibę w Australii oraz posiada ponad 15 lat doświadczenia. Oferuje ponad 60 par walutowych, tysiące akcji oraz główne światowe indeksy i towary. Spready na FP są zazwyczaj mniejsze niż 0,01 pipsa na różnych platformach, w tym MT4 i MT5, jak również IRESS lub Webtrader.


Firma rozpoczęła działalność jako Direct Marketer (DMA), przekazując zlecenia klientów bezpośrednio do dostawców płynności, z którymi współpracuje. Mają oddzielne konta, uniemożliwiając brokerowi korzystanie z pieniędzy klienta na rynku.

FP MARKETS

8.25/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja

Ponad 16 lat doświadczenia w branży.

Regulowane przez ASIC i CySEC.

Oferują one jedne z najbardziej konkurencyjnych spreadów na rynku.

Minimalny depozyt:

$100.00

XTB

X-Trade Brokers to jeden z najstarszych brokerów Forex online. Spółka powstała w 2002 roku, a w 2016 roku została członkiem GPW. Największym wskaźnikiem wielkości działalności XTB jest stale rosnąca liczba klientów – blisko 317 000 na całym świecie. Najważniejszą informacją dla inwestorów jest to, że XTB podlega nadzorowi kilku organów regulacyjnych, w tym Komisji Nadzoru Finansowego. Dziś XTB posiada biura w 13 różnych krajach na całym świecie.

XTB

8.75/ 10

Rynki:

Polska, Europa

Dostępne są różne rodzaje produktów (akcje, ETFy, CFD).

XTB jest regulowany i nadzorowany przez FCA, CySEC, IFSC i KNF.

Szkolenie akademii i pracowników, obsługa klienta w języku polskim

Minimalny depozyt:

$0.00

Najlepsze platformy inwestycyjne- Wniosek

Najlepsze platformy inwestycyjne: Podsumowując, zalecamy dokładne sprawdzenie tych i innych platform, aby zobaczyć, która z nich jest najlepsza dla Ciebie. Kolejną wskazówką jest, aby nie być w pośpiechu. Pochopny wybór może prowadzić do wyboru platformy, z powodu której można stracić pieniądze. Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić filmy i dema. Wiele platform oferuje wersje demo, gdzie możesz sprawdzić, jak się czujesz na danej platformie, czy jesteś w stanie z niej korzystać i czy jest ona dla Ciebie odpowiednia. Niektóre z nich nie mają demo, ale to nie znaczy, że nie są warte uwagi, więc polecamy przyjrzeć się filmom znalezionym w sieci, w których różni ludzie demonstrują lub wypróbowują platformę po raz pierwszy.

Minimalny depozyt:

$50.00

* 79% detalicznych kont CFD traci pieniądze

Minimalny depozyt:

$0.00


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!