Freedom24: Promocja od 3 do 20 darmowych akcji

Zobaczmy, na czym polega nowa świąteczna promocja trzech lub więcej darmowych akcji od Freedom24. Dowiesz się, kto może ją otrzymać, jakie są wymagania, jak długo trwa promocja i proste kroki, aby ją uzyskać.

Freedom24: Świąteczna promocja – darmowe akcje

Broker Freedom24 oferuje Ci szansę na zdobycie do 20 darmowych akcji za pośrednictwem swojej promocji świątecznej, używając kodów promocyjnych XMAS.

Wystarczy wpłacić pieniądze na swoje konto przed końcem bieżącego roku, czyli przed 31 grudnia. Po zrobieniu tego, otrzymasz bezpośrednio do 20 darmowych akcji których wartość wynosi od 3 do 700 dolarów każda.

W związku z tym liczba akcji, które zostaną otrzymane, będzie zależeć od depozytu zgodnie z następującą tabelą:

🌟3 darmowe akcje: Aby uzyskać dostęp, należy wpłacić od 5.000 do 19.999 euro lub równowartość w innej walucie, używając kodu promocyjnego XMAS5.

🌟10 darmowych akcji: W tym przypadku, doładowanie powinno wynosić od 20.000 do 49.999 euro lub równowartość w innej walucie, używając dwóch kodów promocyjnych: XMAS20 i XMAS5.

🌟20 darmowych akcji: I na koniec, ten przypadek dotyczy doładowania 50.000 euro lub więcej (ponad pięćdziesiąt tysięcy euro) lub równowartość w innej walucie, używając trzech kodów promocyjnych: XMAS50, XMAS20 i XMAS5.

Jak działa promocja darmowych akcji Freedom24?

W poniższych punktach zobaczymy, jak działa obecna promocja Freedom24.

Zasadniczo jednak opiera się ona na doładowaniu minimum 5000 euro, zarówno dla nowych, jak i starych klientów, aby uzyskać dostęp do kodów promocyjnych, które po wprowadzeniu pozwolą wziąć udział w losowaniu serii darmowych akcji o wartości od 3 do 700 euro.

Jednocześnie firma zastrzega sobie prawo do zakończenia lub przedwczesnego przedłużenia okresu promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia i bez konieczności podawania przyczyn. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy promocja nie może zostać prawidłowo przeprowadzona z przyczyn technicznych lub prawnych. W takim przypadku uczestnikom nie przysługują żadne roszczenia wobec spółki.

Firma zastrzega sobie również prawo do wykluczenia uczestników z promocji z uzasadnionego powodu, a także do żądania zwrotu udziałów podarunkowych, zwłaszcza jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie lub dowód na fałszywe dane, manipulację, naruszenie warunków lub jakiekolwiek inne nieautoryzowane działanie.

Freedom24: Jak uzyskać darmowe akcje?

Na początku, załóżmy, że już masz konto u brokera, a jeśli nie, jak wskazujemy w następnym artykule, przede wszystkim musisz otworzyć konto w Freedom24. Następnie musisz podjąć następujące kroki:

  • Krok 1: po utworzeniu konta, należy wpłacić minimum 5.000 euro.
  • Krok 2: Przejdź do strony Profilu w lewym górnym rogu i kliknij link „Wprowadź kod promocyjny” (zielone pole na zrzucie ekranu)
  • Krok 3: – Wprowadź kod i kliknij przycisk „Dodaj”.
  • Krok 4: Po użyciu kodu, powinien pojawić się komunikat informujący, że transakcja została pomyślnie zakończona.
  • Krok 5: Wybierasz swoje darmowe akcje z losowej listy.

Ten praktyczny przykład widzieliśmy w wersji internetowej, jednak kod promocyjny można również wprowadzić w aplikacji mobilnej. Pamiętaj jednak, że każdy kod promocyjny można użyć tylko raz.

Odnośnie aplikacji mobilnej📱:

➡️Krok 1: Przechodzisz do „Menu” w prawym dolnym rogu.

➡️Krok 2: Klikasz w pole „Wprowadź kod promocyjny”.

➡️Krok 3: Wprowadzasz kod i klikasz „Użyj”.

Daty promocji

Okres promocji trwa od 1 grudnia 2023 do 31 grudnia 2023.

Minimalny depozyt

Jak już wspomnieliśmy, wszystko zależy od liczby darmowych akcji, które chcemy otrzymać.

Stąd mamy trzy opcje do wyboru:

🌟3 darmowe akcje: w tym celu minimalny depozyt lub wpłata musi wynosić od 5.000 do 19.999 euro lub równowartość w innej walucie i użyć kodu promocyjnego XMAS5.

🌟10 darmowych akcji: minimalny depozyt musi wynosić od 20.000 do 49.999 euro lub równowartość w innej walucie i wprowadzić dwa kody promocyjne na zmianę: XMAS20 i XMAS5.

🌟20 darmowych akcji: wpłacając na konto 50.000 euro lub więcej lub równowartość w innej walucie i kolejno używając trzech kodów promocyjnych: XMAS50, XMAS20 i XMAS5

Freedom 24

8.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA, Azja

Konto z oprocentowaniem do 8,7% z opcją codziennej akumulacji dochodów

Ponad 800.000 opcji na amerykańskie akcje

Ponad 40.000 akcji i 1.500 ETF-ów

Minimalny depozyt:

€0.00

Co jeśli jestem już klientem?

Warunki promocji określają, że jest ona skierowana do nowych klientów, którzy wcześniej nie otworzyli konta we Freedom24, a także do obecnych klientów.

W związku z tym odbiorcą promocji jest osoba fizyczna lub prawna, która wpłaciła na konto minimum 5 000 euro (lub równowartość w innej dostępnej walucie) w ramach jednorazowej płatności od 1 grudnia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Jakie akcje mogę otrzymać w prezencie?

Ponieważ akcje prezentowe są wybierane losowo, uczestnik może otrzymać różne akcje prezentowe z poniższej listy.

Uczestnik otrzyma tylko jedną akcję, losowo.

Ponadto prawa do akcji upominkowych nie są zbywalne.

Jakie warunki musi spełniać klient Freedom24?

🔹Musi być pełnoletni (18 lat lub więcej).

🔹Być klientem Freedom24 lub nowym klientem, który otworzy konto od 1 grudnia 2023 do 31 grudnia 2023.

🔹Wpłacić na konto minimum 5.000 euro (lub równowartość w innej dostępnej walucie) jednorazową wpłatą, od 1 grudnia 2023 do 31 grudnia 2023. Zauważ, że wpłata na konto po wpłacie jednorazowej przeznaczonej na promocję, nie będzie uważana za doładowanie konta na potrzeby tej promocji.

Promocja darmowa akcja + konto oszczędnościowe D

Jednak najlepszą częścią nie jest ich kampania akcji podarunkowych, ale to, że przelewając 5000 € i nie inwestując ich, zarabiasz 2,5% rocznie, nie robiąc nic. Oprocentowanie może wzrosnąć do 3%, jeśli otworzysz konto w dolarach.

Ponadto Freedom24 oferuje również plany oszczędnościowe, które w zależności od horyzontu czasowego klienta mogą zarabiać odsetki w wysokości 4,44% rocznie dla kont EUR lub 6,16% w USD.

👉 Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat? W takim razie odwiedź nasz następny artykuł: Freedom24 – Konto oszczędnościowe

Czy Freedom24 jest bezpieczne? Dlaczego oferuje darmową akcję?

Freedom24 oferuje dostęp do szerokiej gamy aktywów, takich jak akcje, obligacje, fundusze ETF i opcje, zarówno na rynkach europejskich, azjatyckich, jak i amerykańskich.

Freedom 24 jest bezpieczny, ponieważ jest regulowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) zgodnie z licencją CIF 275/15.

Ważne jest, aby wiedzieć, że regulator brokera zabezpiecza, w przypadku bankructwa, swoich inwestorów do kwoty 20 000 EUR, zgodnie z zasadami funduszu gwarancyjnego na Cyprze.

Ponadto broker jest notowany pod nazwą swojej spółki macierzystej Freedom Holding Corp (FRHC) na indeksie Nasdaq, co jest dodatkową gwarancją. Zatem faktycznie, możemy mówić o bezpiecznym brokerze.

Niemniej jednak powodem, dla którego Freedom24 uruchomił kampanię Free Stock Campaign, jest strategia marketingowa mająca na celu zaznajomienie się z inwestorami i zwiększenie szerokiej bazy klientów.

👉 Zobacz także naszą recenzję: Opinie o Freedom24.

Podsumowując, jest to bardzo ciekawa promocja, która dodatkowo zachęca do otwarcia nowego konta we Freedom24, ponieważ nie wszyscy brokerzy oferują darmowe akcje tylko dlatego, że jesteś ich klientem.

Freedom 24

8.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA, Azja

Konto z oprocentowaniem do 8,7% z opcją codziennej akumulacji dochodów

Ponad 800.000 opcji na amerykańskie akcje

Ponad 40.000 akcji i 1.500 ETF-ów

Minimalny depozyt:

€0.00

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły