Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Jak kupić Bitcoin z PayPal? Jeśli zastanawiasz się, czy możesz kupić BTC z PayPal bezpośrednio, pamiętaj, że w tym roku procesor płatności umożliwił zakupy i sprzedaż Bitcoin na swojej platformie; ale tylko dla mieszkańców USA.

PayPal jest jednym z wiodących na świecie systemów przelewów online, który służy jako alternatywa dla innych sposobów dokonywania transakcji. Jest to również szybki i łatwy sposób na wysyłanie i otrzymywanie środków na całym świecie oraz na przetwarzanie płatności w dowolnym miejscu i czasie. W tym artykule powiemy Ci, jak kupić Bitcoin z Paypal.

kupić Bitcoin za pomocą PayPal

Jak kupować kryptowaluty za pomocą PayPal?

Wielu użytkowników rozważa zakup Bitcoin z Paypal, ponieważ ta ostatnia jest bezpieczną metodą płatności z dobrą historią i niezawodnością przez lata. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy rozważają zakup Bitcoin z Paypal, oto jak możesz to zrobić.

Zanim wyjaśnimy ten proces, rozważmy kilka zaleceń:

 • Aby przeprowadzić ten proces, musisz sprawdzić wysokość pobieranych opłat (procentowa wysokość opłat Paypal jest stała i prawie nigdy się nie zmienia; zazwyczaj stawka wynosi 5,4% całkowitej kwoty transakcji plus 0,30$ opłaty stałej). Należy pamiętać, że wysokość opłat zależy od kwoty przelewu.
 • Innym aspektem jest sprawdzenie opłat platformy, którą wybrałeś, aby zakupić bitcoin.
 • Każde konto procesora płatniczego posiada walutę bazową w dolarach, euro czy pln między innymi. Upewnij się, że masz dostępne pieniądze na żądaną transakcję, ponieważ PayPal automatycznie przeliczy po kursie wymiany lokalnej waluty każdego użytkownika.

Zobacz także:

Kup Bitcoin z Paypal

Teraz, aby kupić BTC za pomocą Paypal:

Przeprowadź proces rejestracji i weryfikacji danych zarówno w systemie Paypal, jak i na platformie wymiany kryptowalut, takiej jak BTC. Jeśli chodzi o wybór platformy wymiany, eksperci polecają m.in:

Paxful

Nie pobiera żadnych prowizji za kupno. Tylko sprzedający muszą zapłacić 1% prowizji od każdej transakcji).

Proces zakupu:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się i zweryfikować metodę płatności, a następnie zalogować się, aby wyszukać swoją pierwszą transakcję, kupna lub sprzedaży.
 • Kiedy to zrobisz, określ, że chcesz zapłacić lub zaakceptować PayPal do sprzedaży (pojawi się lista najlepszych dostępnych ofert kupna lub sprzedaży).
 • Po skontaktowaniu się z osobą, z którą chcesz handlować, przeniesione BTC będą przechowywane przez platformę do czasu dokonania płatności przez PayPal i uwolnienia środków.

eToro

eToro– proces zakupu:

 • Przy korzystaniu z procesora płatności minimalny depozyt wynosi $200.
 • Jeśli wybierzesz PayPal jako metodę płatności, Twój depozyt powinien pojawić się niemal natychmiast.
 • Należy przejść do interfejsu handlowego eToro i filtrować według kryptowaluty za pomocą przycisku „kryptowaluta”.
 • Następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, a pojawi się odpowiednia tabela cen.
 • Wreszcie, kliknij na „Trade” w prawym górnym rogu i teraz możesz wybrać kwotę, którą chcesz kupić (zakończ proces klikając na „Open trade”).

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

XCoins

Proces zakupu:

 • Aby handlować XCoins musisz otworzyć konto. Aby otworzyć konto, kliknij na „Get Bitcoin Now”, a następnie ustaw żądaną kwotę w USD lub BTC.
 • Następnie wybierz jako metodę płatności PayPal (wartość Twojego zakupu pojawi się natychmiast na Twoim koncie po zarejestrowaniu się na stronie).
 • Będzie można kupić od 10 do 1.000 USD. Aby pożyczyć bitcoiny, określ kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz stopę procentową.

Teraz, gdy wiesz, jak kupić bitcoin z Paypal, będziesz w stanie przyspieszyć proces zakupu.

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły

Tether (USDT): Co to jest i gdzie kupić?
Wśród wielu kryptowalut na rynku jest jedna, która wyróżnia się szczególnym elementem stabilności: Tether (USDT). Ta kryptowaluta, stworzona w celu zaoferowania równowagi w chaotycznym świecie walut cyfrowych, jest powiązana bezpośrednio z wartośc...