Copy Trader eToro: Kogo kopiować?

eToro Copy Trader to niewątpliwie znak rozpoznawczy tego brokera. Dostępnych jest tysiące copy traderów na eToro, ale należy pamiętać, że nie wszyscy są godni naśladowania, nawet jeśli osiągają znakomite wyniki. W tym wpisie dowiesz się, kogo warto kopiować na eToro i jak wybrać najlepszych traderów, z którymi można handlować.

Copy Trader eToro

eToro Copy Trader: Kogo naśladować na eToro?

Handlując z eToro, możesz kopiować wszystkich najlepszych traderów eToro, korzystając z funkcji „Copy”, która umożliwia automatyczne kopiowanie transakcji jednego lub większej liczby inwestorów.

Zobacz także:

Możesz również śledzić Popular Investors, czytać ich wiadomości i być na bieżąco z ich transakcjami. 

Najlepsi inwestorzy do kopiowania na eToro

Oto niektórzy z najlepszych inwestorów z całego świata na platformie eToro (najlepsze wyniki w ciągu ostatniego roku).


Trader eToroZysk (1 rok)RyzykoKopiujący
110xCycleTrader73,94 %52.076KOPIUJ* →
2JORDENBOER48,45 %56.906KOPIUJ* →
3hambear41,01 %51.182KOPIUJ* →
4Martina del Giorno40,67 %51.445KOPIUJ* →
5Isiahjames36,76 %5615KOPIUJ* →
6adams30234,09 %52.057KOPIUJ* →
7George Thomson28,87 %55.521KOPIUJ* →
8Massimiliano De Falco28,01 %4992KOPIUJ* →
9Antonio Emanuele Fasciani26,59 %4793KOPIUJ* →
10David Perina12,82 %5768KOPIUJ* →

Poniżej przedstawiamy krótki opis niektórych z nich:

 1. Słynnym międzynarodowym traderem jest George Thomson, znany jako misterg23. Ma zróżnicowane portfolio, które obejmuje indeksy i szeroką gamę akcji.
 2. Najlepszym traderem pod względem wskaźnika zwrotu z kopiowania jest 10xCycleTrader. Jego portfel jest osiągnął niesamowity wzrost na poziomie 74%.
 3. Wśród najbardziej popularnych inwestorów eToro znajduje się także Massimiliano De Falco, znany pod pseudonimem Jarodd76. Jego strategią jest inwestowanie w akcje i fundusze ETF, które generują długoterminowe zyski i dywidendy.
 4. Antonio Emanuele Fasciani, znany jako emfasciani , posiada dobrze zdywersyfikowany portfel amerykańskich akcji, który utrzymuje w horyzoncie czasowym 1-5 lat.
 5. Tę samą strategię stosuje Davide Perina, znany jako Davide Perina, który handluje również akcjami włoskimi i azjatyckimi.

Jak kopiować inwestorów na eToro?

Najpierw musisz się zalogować na eToro:

 • Z menu po lewej stronie, klikając ikonę „Discover” lub „Search”, jeśli menu jest otwarte.
 • Po kliknięciu powyższej ikony przewiń w dół, aż znajdziesz sekcję dla inwestorów i kliknij „Wyświetl wszystko”, aby uzyskać lepszy przegląd i opcje filtrowania.
najlepsi włoscy handlowcy
 • Masz dużo informacji o każdym traderze, komentarze innych kopiujących, roczne i 2-letnie zwroty itp. Na przykład:
handel kopiami etoro
 • Klikając „Invest”, możesz zainwestować wybraną kwotę.
najlepsi inwestorzy etoro

Jak wybrać, kogo kopiować na eToro?

Na eToro możesz przejrzeć podstawowe dane użytkownika (nazwa użytkownika, jego kraj pochodzenia, zdjęcie i symbol wskazujący, czy jest on popularnym traderem, czy tylko zweryfikowanym traderem). W przypadku popularnych traderów są oni już zweryfikowani (wydajność, ocena ryzyka, liczba kopiujących).

Pamiętaj, aby zachować ostrożność nie tylko wtedy, gdy liczby są zbyt niskie, ale także, gdy są zbyt wysokie, oczywiście zawsze biorąc pod uwagę wybrany okres czasu. Również w handlu nie ma zysku bez ryzyka, więc bardzo wysokie zyski mogą ukrywać bardzo wysokie ryzyko.

Należy również pamiętać o innych ważnych wskazówkach:

 • Przeglądaj dzienne, tygodniowe i roczne dane z profilu tradera. 
 • eToro umożliwia przeglądanie historii handlu każdego inwestora, dzięki czemu możesz analizować strategię handlową popularnego inwestora eToro, którego zamierzasz skopiować. 
 • Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych zysków.
 • Najważniejsze filtry, które należy aktywować, aby wybrać, kogo kopiować na eToro, to:
  • Zysk: ponad 30%
  • Profil ryzyka: 5
  • Liczba kopiujących: ponad 500
  • Aktywne tygodnie: powyżej 50

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

Sprawdź także:

Jeśli jesteś zainteresowany dalszą analizą, możesz przeczytać recenzję eToro. Jeśli z drugiej strony nadal nie jesteś zdecydowany, którego brokera wybrać, porównaj eToro z innymi:

*Disclaimer: eToro to platforma multi-asset, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptowaluty, jak i handel CFD. Należy pamiętać, że CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Wyniki z przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczająca jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Copy trading to usługa zarządzania portfelem, świadczona przez eToro (Europe) Ltd., która jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo zmienne i nieuregulowane w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków. eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń oraz nie ponosi odpowiedzialności co do dokładności lub kompletności treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera wykorzystującego publicznie dostępne, niespecyficzne informacje o eToro

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły