eToro: Jak zacząć inwestować?

eToro to jeden z wiodących brokerów na rynku inwestycyjnym. Jedną z najważniejszych cech eToro jest różnorodność produktów finansowych. Co więcej, handel z eToro jest łatwy dzięki intuicyjnej platformie, na której możesz kupować akcje i inne instrumenty finansowe. Zobaczmy zatem jak zacząć inwestować na eToro.

etoro jak zacząć inwestować

eToro jest niezawodnym brokerem regulowanym w każdym z krajów, w których działa i oferuje szeroką gamę aktywów, co pozwoli Ci na dywersyfikację Twojego portfela i zmniejszenie ryzyka. Wiadomo także, że oferuje usługi takie jak handel społecznościowy i kopiowanie transakcji, które umożliwiają kopiowanie pozycji, operacji i strategii innych traderów.

eToro poradnik: Jak zacząć inwestować?

Aby handlować z eToro, musisz otworzyć rachunek i wybrać aktywa. Zacznijmy od pierwszego aspektu.

1. Utwórz swoje konto eToro 

eToro oferuje 2 rodzaje rachunków: 

Standardowe konto 

Aby otworzyć nowe konto eToro: 

 • Wejdź na stronę eToro i kliknij „Zarejestruj się” 
 • Wypełnij formularz wprowadzając swoje dane.  
 • Możesz się zalogować przez Facebooka lub Gmaila. 
 • Zapoznaj się z informacjami, regulaminem i polityką prywatności eToro. Pamiętaj, że musisz zaakceptować warunki. 
 • Na koniec kliknij „Zarejestruj się”. 

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

Konto demo eToro

Konto demo pozwoli Ci ćwiczyć jak na rzeczywistym koncie. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie eToro i zalogować się na swoje konto z początkowym wirtualnym depozytem. Będziesz mieć do dyspozycji 100 000 $ na handel tradycyjny i CopyTrading.

*Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Więcej informacji można znaleźć na stronie etoro.com/trading/fees.

2. Zweryfikuj swoje konto 

Aby rozpocząć handel prawdziwymi pieniędzmi, samodzielnie lub kopiując innych traderów, musisz zweryfikować swoje konto:

 • Zweryfikuj tożsamość: Zrób zdjęcie obu stron dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. 
 • Zweryfikuj adres: Dołącz fakturę zawierającą pełne imię i nazwisko oraz adres właściciela konta. 
 • Weryfikacja telefoniczna: Za pomocą bezpłatnego SMS-a zawierającego kod, który zostanie wpisany w odpowiednie pole. 

Pamiętaj, że proces weryfikacji trwa kilka dni, a gdy konto zostanie w pełni zweryfikowane, otrzymasz powiadomienie e-mailem. 

3. Depozyt 

Aby dokonać wpłaty, musisz wejść na swoje zweryfikowane konto i kliknąć „Deposit Funds” w lewym dolnym rogu, wprowadzić kwotę, wybrać walutę i ostatecznie wybrać metodę wpłaty: przelew bankowy lub Paypal

eToro – Jak zacząć inwestować: Narzędzia handlowe 

Oto główne narzędzia handlu z eToro: 

 1. Kontrakty CFD: Handel kontraktami CFD pozwala traderowi i brokerowi uzgodnić między sobą replikację warunków rynkowych i skorygować różnicę między nimi, gdy pozycja jest zamknięta. eToro oferuje kontrakty CFD na waluty, surowce, indeksy i akcje. 
 2. Akcje: eToro oferuje akcje z 17 giełd z całego świata. 

Spread eToro

Forex:od 1 pipsa
Towary: od 2 pipsów
Indeksy: od 0.75 pipsa
Akcje: 0,09 %

Dźwignia finansowa  (minimalna i maksymalna): 

Akcje:do 1:5
Surowce: do 1:10 
Waluty: do 1:30 

Ponadto, dźwignia w eToro jest regulowana zgodnie z zasadami delewarowania dla inwestorów detalicznych. Oznacza to, że niektóre instrumenty mają wyższą dźwignię dla inwestorów profesjonalnych.

Aby być na bieżąco, eToro zapewnia również kalendarz, dzięki któremu możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata finansów, a także codzienną analizę rynku. Wszystkie informacje znajdziesz w naszej recenzji eToro.

eToro – Jak zacząć inwestować i ile możesz zarobić?

Oczywiście zarabianie na eToro jest możliwe, przede wszystkim dlatego, że oferuje on narzędzia, które są ciekawą opcją dla początkujących traderów.

 • Najważniejszy jest handel społecznościowy i kopiowanie (CopyTrading), gdzie możesz uczyć się na błędach i doświadczeniach innych traderów, zanim opracujesz własną strategię. Aby starannie wybrać odpowiednią osobę do kopiowania, zalecamy: kogo kopiować na eToro .
 • Drugim ważnym narzędziem jest konto demo o wartości 100 000 USD. Eksperymentowanie tutaj nie ma granic i możesz popełniać błędy i uczyć się bez wkładania własnych pieniędzy.
 • Kolejnym ważnym aspektem jest to, że przy tak dużej różnorodności aktywów możesz zdywersyfikować swój portfel i zmniejszyć ryzyko inwestycyjne.

Zalety handlu online z eToro

Szukając brokera, zastanów się, czy pasuje on do Twoich potrzeb. Nie chodzi o znalezienie najlepszego brokera online, chodzi o znalezienie brokera, który zapewni nam usługi, których potrzebujemy, do tego w najlepszy sposób i po najlepszej cenie.

Oto kilka korzyści z handlu z eToro:

Platforma z wieloma zasobami

Platforma eToro oferuje inwestorom krótko- i długoterminowym dostęp do ponad 2000 różnych aktywów finansowych, w tym akcji, funduszy ETF, indeksów, walut i surowców, którymi można handlować z dźwignią finansową lub bez.

Zobacz także: Jak działa WebTrader eToro

Niskie opłaty i prowizje

Ważnym punktem są oczywiście niskie opłaty. Kiedy otwierasz nielewarowaną długą pozycję na akcje czy fundusz ETF na eToro, płacisz 0% prowizji. Nie ma żadnych spreadów, prowizji ani ukrytych opłat, a faktycznie otrzymujesz prawa do aktywów bazowych. e-Toro oferuje konkurencyjne spready na inne klasy aktywów, w tym spready już od 1 pipsa na kilku parach walutowych. 

Bezpłatne zabezpieczenie do 1 mln EUR/GBP/AUD

eToro wykupiło polisę ubezpieczeniową z Lloyd’s of London na rzecz swoich klientów. Ubezpieczenie obejmuje roszczenia uprawnionych klientów eToro (Europe) Ltd., eToro (UK) Ltd. i eToro AUS Capital Limited), którzy poniosą straty w mało prawdopodobnym przypadku niewypłacalności i umyślnego działania eToro (zgodnie z definicją w odpowiedniej polisie) .

Ubezpieczenie obejmuje gotówkę, wszystkie pozycje CFD i papiery wartościowe.

Handel społecznościowy eToro

eToro ma społeczność ponad 20 milionów użytkowników ze 140 krajów, co czyni go największą społecznością inwestorów długo- i krótkoterminowych na świecie. Ma kanał informacyjny, który działa jak każda sieć społecznościowa, umożliwiając inwestorom krótko- i długoterminowym interakcję, dzielenie się pomysłami, informacjami i strategiami inwestycyjnymi. 

Najciekawszą ofertą eToro jest oczywiście CopyTrading, czyli kopiowanie bardziej doświadczonych traderów. Aby skutecznie kopiować transakcje, należy znaleźć odpowiednich traderów do kopiowania, filtrując wynik według ryzyka, zysku i innych kategorii.

Zobacz najlepsze platformy do CopyTradingu

Czy eToro jest bezpieczne?

Każdy grosz wpłacony przez klienta jest przechowywany na osobnym koncie. Oznacza to, że nawet w bardzo mało prawdopodobnym przypadku bankructwa eToro, Twoje środki są bezpieczne.

eToro spełnia surowe przepisy różnych organów finansowych, takich jak FCA (Wielka Brytania), ASIC (Australia), CySec (Cypr), GFSC (Gibraltar), FinCen i FINRA (USA).

Przeczytaj więcej o eToro:

Teraz, gdy wiesz już jak zacząć inwestować na eToro, daj nam znać w komentarzach, jakie instrumenty wybierzesz.

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

*ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI: eToro to platforma obejmująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.
Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczającą podstawą do podjęcia decyzji inwestycyjnej.
Copy Trading nie jest równoznaczny z doradztwem inwestycyjnym. Wartość inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.
eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD, nie składa żadnych oświadczeń i nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera przy użyciu konkretnych informacji o eToro, które nie są publicznie dostępne.

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły

Ranking brokerów ETF
Fundusze ETF stają się coraz ważniejszą częścią długoterminowych portfeli inwestorów w Polsce. Niskie prowizje i różnorodność oferty pozwalają im rozszerzyć portfel o niemal każdy rodzaj aktywów. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jak kupować ...