Interactive Brokers Demo Account | Wszystko o rachunku demo

Interactive Brokers LLC (IBRK) jest jednym z wiodących brokerów na świecie i największą elektroniczną platformą handlową w Stanach Zjednoczonych. Za pośrednictwem tej firmy można inwestować w akcje, kontrakty terminowe, opcje na kontrakty terminowe, waluty, ETF-y, obligacje i fundusze inwestycyjne. I, jak każdy dobry broker, oferuje konto demo, aby inwestorzy mogli zapoznać się z działaniem platformy, ponieważ jest ona nastawiona na inwestycje instytucjonalne i doświadczonych inwestorów indywidualnych. Poniżej przedstawiamy funkcje rachunku demonstracyjnego Interactive Brokers. Ale najpierw poznajmy trochę IBRK.

Interactive Brokers Demo Account

O Interactive Brokers

Interactive Brokers jest największą firmą brokerską w Stanach Zjednoczonych, założoną w 1978 roku w Nowym Jorku, a obecnie z główną siedzibą w Greenwich, Connecticut. Działa na całym świecie i posiada 25 fizycznych biur w 12 krajach.

Jest notowana na giełdzie jako IBRK, posiada kapitał własny w wysokości ponad 10 miliardów dolarów, nadwyżkę kapitału regulacyjnego w wysokości 6,2 miliarda dolarów, posiada ponad 1,50 miliona klientów, przeprowadza średnio 2,26 miliona transakcji dziennie i ma naprawdę niskie prowizje, tak niskie jak 0 dolarów (dla akcji i ETF-ów). Poniżej pokażemy Ci jak otworzyć darmowe konto u tego brokera.

IBRK jest bez wątpienia jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych brokerów na świecie, ponieważ jest silnie regulowany:

Interactive Brokers LLCJest członkiem NYSE – FINRA – SIPC i jest regulowany przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd oraz Komisję Handlu Towarowymi Kontraktami Futures.
Interactive Brokers Canada Inc.Jest członkiem Investment Industry Regulatory Organisation of Canada (IIROC) oraz członkiem Canadian Investor Protection Fund.
Interactive Brokers UK LimitedJest upoważniony i regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA).
Interactive Brokers Luxsemburg SARLJest członkiem Luksemburskiego Systemu Rekompensat dla Inwestorów i podlega regulacji CSSF (Commission de Surveillance du Secteur Financier).
Interactive Brokers Ireland LimitedJest on regulowany przez Centralny Bank Irlandii (CBI) i zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Spółek (CRO).
Interactive Brokers Australia PTY LTDJest autoryzowany i regulowany przez Australian Securities and Investments Commission (AASIC) i jest uczestnikiem ASX, ASX 24 i Chi-X Australia.
Interactive Brokers Europa Central Zrt.Jest on upoważniony i regulowany przez Bank Centralny Węgier.
Interactive Brokers Hong Kong LimitedJest regulowany przez Hong Kong Securities and Futures Commission i jest członkiem SEHK oraz HKFE.
Interactive Brokers India PVT. Limitado  Jest członkiem NSE, EEB i SEBI.

Należy zauważyć, że Interactive Brokers jest skierowany do doświadczonych, profesjonalnych lub instytucjonalnych inwestorów, ponieważ jego interfejs jest bardziej złożony niż innych brokerów i wymaga minimalnego depozytu w wysokości 10 000 USD. Jeśli należysz do tej grupy inwestorów, Interactive Brokers jest jedną z najbardziej polecanych firm.

Jednakże, nawet jeśli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, za każdym razem, gdy zaczynasz handlować z nowym brokerem, musisz wiedzieć, jak działa, a najlepszym sposobem na to jest praktyka. W tym celu masz do dyspozycji rachunek demo Interactive Brokers, do którego poznania serdecznie zapraszamy.

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja, Australia

Wiarygodny broker z 1,54 mln rachunków klientów i kapitałem 10,01 mld USD, notowany na Nasdaq.

Niskie prowizje i najlepsza egzekucja cen możliwa dzięki systemowi IB SmartRoutingSM.

Darmowe platformy handlowe i narzędzia - wystarczająco potężne dla profesjonalnych traderów, ale zaprojektowane dla każdego.

Minimalny depozyt:

€0.00

Interactive Brokers Demo Account

Zanim zaczniemy opisywać rachunek demo Interactive Brokers, przyjrzyjmy się pokrótce czym jest ten rachunek, choć pewnie już o tym wiesz. Konto demo jest rodzajem konta oferowanym przez prawie wszystkich brokerów, które pozwala na symulację środowiska handlowego, które można zobaczyć na platformie brokera. Posiadają one atrapę salda w wysokości $10,000 lub więcej, z którym możesz symulować handel bez narażania swojego prawdziwego kapitału na ryzyko. Dzięki temu narzędziu możesz zapoznać się z brokerem, przećwiczyć strategie, dowiedzieć się jak działają nowe wskaźniki, które chciałbyś wykorzystać itd.

Konto demo Interactive Brokers, oferuje swoim użytkownikom największe saldo: $1,000,000. Za pomocą tego konta mogą Państwo korzystać z platform IBRK bez ryzyka, zapoznać się z nim, porównać prowizje, spready i koszty finansowania, ustawić strategie, przetestować wskaźniki i, krótko mówiąc, zrobić wszystko to, co można zrobić na rachunku rzeczywistym.

Cechy demo account IBRK

  • Dostęp do wszystkich platform Interactive Brokers, produktów, rynków, typów zleceń, prowizji, spreadów, stóp finansowania i instrumentów.
  • Dostęp do danych rynkowych dla wszystkich produktów. Dane te będą opóźnione o 10-15 minut, z wyjątkiem OTC spot FX i OTC spot Metals.
  • Zaawansowane narzędzia handlowe do zastosowania na każdym instrumencie. Probability Lab, Volatility Lab, Option Strategy Lab, wykresy, skaner rynku, IB Risk Navigator i wiele więcej.

Jak przejść na rachunek rzeczywisty w Interactive Brokers?

Kiedy już poćwiczysz na darmowym rachunku demonstracyjnym Interactive Brokers, możesz przejść na rachunek rzeczywisty, który wymaga minimalnego początkowego depozytu w wysokości 10 000 USD. Po prostu zaloguj się na swoim rachunku demonstracyjnym, kliknij na „Zakończ bieżącą aplikację”.

Po zatwierdzeniu konta i wpłacie środków, indywidualne ustawienia konta zostaną przeniesione na Państwa konto IBRK live. Oznacza to, że strategie przetestowane na rachunku demo mogą być przeniesione bezpośrednio na rachunek rzeczywisty, więc nie musisz ponownie ustawiać strategii.

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja, Australia

Wiarygodny broker z 1,54 mln rachunków klientów i kapitałem 10,01 mld USD, notowany na Nasdaq.

Niskie prowizje i najlepsza egzekucja cen możliwa dzięki systemowi IB SmartRoutingSM.

Darmowe platformy handlowe i narzędzia - wystarczająco potężne dla profesjonalnych traderów, ale zaprojektowane dla każdego.

Minimalny depozyt:

€0.00

Podsumowując, inwestowanie na rynkach finansowych jest doskonałym sposobem na budowanie bogactwa i kapitalizowanie swoich oszczędności, a jak widzieliśmy, jednym z najlepszych brokerów do handlu jest Interactive Brokers. Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem lub dysponujesz kapitałem pozwalającym na korzystanie z usług tej firmy, zachęcamy do otwarcia rachunku demonstracyjnego IBRK już dziś.

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły