Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji

Z Konradem Książakiem
Data
czwartek, 13 czerwca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1 Godzina

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" indicates required fields

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na czwartek, 13 czerwca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na kolejny ekscytujący webinar z Konradem Książakiem! Tym razem skupimy się na najlepszych branżach do inwestowania, podając praktyczne przykłady, które poszerzą Twoje perspektywy inwestycyjne. Przed nami fascynująca sesja o tym, jak zidentyfikować branże o dynamicznym wzroście i strategie, które pomogą Ci zbudować zyskowny portfel. Zarejestruj się już teraz i dołącz do naszej społeczności entuzjastów rynków finansowych, gotowych na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji!

Program

18:00Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji
Dołącz do webinarium z Konradem Książakiem o top branżach do inwestowania i poszerz swoją wiedzę inwestycyjną! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i zdobądź cenne strategie!

Prelegenci

Konrad-Ksiazak
Opis
Konrad-Ksiazak
Konrad Książak

Konrad Książak to aktywny inwestor indywidualny z głębokim zainteresowaniem akcjami polskich spółek. Założyciel kanału na YouTube "Konrad Książak - Giełda, Pieniądze, Inwestycje", gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami rynkowymi, pomagając innym zrozumieć dynamikę giełdy. Jest także autorem dwóch ebooków poświęconych inwestowaniu, w których przekazuje swoje spostrzeżenia i podejście do inwestowania. Jego doświadczenie na rynku jest dodatkowo wzbogacone przez liczne rozmowy z prezesami spółek giełdowych, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie specyfiki i wyzwań przed jakimi stoją polskie przedsiębiorstwa. Dla Konrada, inwestowanie to nie tylko pasja, ale sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą być pomocne dla osób interesujących się giełdą.

Konrad Książak