Najlepsze spółki dywidendowe 2024

Z Marcinem Podlackim
Data
czwartek, 21 marca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1h
najlepsze-spolki-dywidendowe-2024

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" indicates required fields

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Najlepsze spółki dywidendowe 2024. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na czwartek, 21 marca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na webinar o najlepszych spółkach dywidendowych w 2024 roku, prowadzony przez Marcina Podlackiego – eksperta rynku akcji z Giełdy Papierów Wartościowych. Marcin, absolwent Analityki Gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, posiada bogate doświadczenie jako analityk sprzedaży i asystent projektów. Specjalizuje się w analizie rynku i tworzeniu prognoz rozwoju. Jest pasjonatem inwestowania na GPW i NewConnect oraz zwolennikiem analizy fundamentalnej. Dołącz do nas, aby odkryć tajniki inwestowania w dywidendy na rok 2024!

Program

18:00Najlepsze spółki dywidendowe w 2024 roku
Interesują Cię najlepsze spółki dywidendowe w 2024 i chcesz poszerzyć swoją wiedzę o dywidendach? Dołącz do naszego webinarium, gdzie Marcin Podlacki, ekspert w dziedzinie inwestycji na giełdzie, podzieli się swoimi spostrzeżeniami i rekomendacjami dotyczącymi dywidend i spółek, które wyróżniają się tym aspekcie.

Prelegenci

marcin-podlacki
Opis
marcin-podlacki
Marcin Podlacki

Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

Marcin Podlacki