Jak analizować spółki krok po kroku?

Z Konradem Książakiem
Data
wtorek, 09 kwietnia
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1 godzina
jak-analizowac-spolki

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" indicates required fields

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Jak analizować spółki krok po kroku?. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na wtorek, 09 kwietnia w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na nasze kolejne webinarium, tym razem poświęcone tematyce analizy spółek w 2024 roku! Dołącz do nas, aby poznać najnowsze metody i strategie oceny potencjału wzrostu firm na polskiej giełdzie. Nasz ekspert, Konrad Książak, podzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi skutecznej analizy fundamentalnej i technicznej. Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak podejść do oceny spółek i wybrać te z największym potencjałem w roku 2024!

Program

15:16Jak analizować spółki krok po kroku?
Odkryj strategie analizy spółek na rok 2024! Dołącz do webinarium z Konradem Książakiem, ekspertem w inwestycjach na polskiej giełdzie. Poznaj spostrzeżenia i rekomendacje dotyczące perspektywicznych spółek. Zarejestruj się już teraz!

Prelegenci

Konrad-Ksiazak
Opis
Konrad-Ksiazak
Konrad Książak

Konrad Książak to aktywny inwestor indywidualny z głębokim zainteresowaniem akcjami polskich spółek. Założyciel kanału na YouTube "Konrad Książak - Giełda, Pieniądze, Inwestycje", gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami rynkowymi, pomagając innym zrozumieć dynamikę giełdy. Jest także autorem dwóch ebooków poświęconych inwestowaniu, w których przekazuje swoje spostrzeżenia i podejście do inwestowania. Jego doświadczenie na rynku jest dodatkowo wzbogacone przez liczne rozmowy z prezesami spółek giełdowych, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie specyfiki i wyzwań przed jakimi stoją polskie przedsiębiorstwa. Dla Konrada, inwestowanie to nie tylko pasja, ale sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą być pomocne dla osób interesujących się giełdą.

Konrad Książak