Czy warto zostawić akcje w portfelu na wakacje?

Z Marcinem Podlackim
Data
czwartek, 27 czerwca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1 godzina

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" indicates required fields

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Czy warto zostawić akcje w portfelu na wakacje?. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na czwartek, 27 czerwca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na kolejny webinar pt. Czy warto zostawić akcje w portfelu na wakacje?, prowadzony przez Marcina Podlackiego – eksperta rynku akcji z Giełdy Papierów Wartościowych. Marcin, absolwent Analityki Gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, posiada bogate doświadczenie jako analityk sprzedaży i asystent projektów. Specjalizuje się w analizie rynku i tworzeniu prognoz rozwoju. Jest pasjonatem inwestowania na GPW i NewConnect oraz zwolennikiem analizy fundamentalnej. Dołącz do nas, aby odkryć tajniki inwestowania na GPW!

Program

18:00Czy warto zostawić akcje w portfelu na wakacje?
Dołącz do webinaru prowadzonego przez Marcina Podlackiego, eksperta w inwestycjach na polskiej giełdzie, i sprawdź czy warto trzymać akcje w portfelu podczas wakacji. Zarejestruj się już teraz!

Prelegenci

marcin-podlacki
Opis
marcin-podlacki
Marcin Podlacki
Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.
Marcin Podlacki