Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku

Z Konradem Książakiem
Data
poniedziałek, 11 marca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1h
akcje-z-potencjalem-wzrostu-w-2024-roku-img

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" indicates required fields

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na poniedziałek, 11 marca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na webinar „Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku” z Konradem Książakiem – aktywnym inwestorem i założycielem kanału na YouTube „Konrad Książak – Giełda, Pieniądze, Inwestycje”. Konrad dzieli się swoimi analizami rynkowymi i doświadczeniem inwestycyjnym, wspierając innych w zrozumieniu dynamiki giełdy. Jego spostrzeżenia, połączone z rozmowami z prezesami spółek giełdowych, stanowią cenne wskazówki dla inwestorów. Dołącz, aby poznać perspektywę Konrada na potencjalnie perspektywiczne akcje na rok 2024!

Program

18:00Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat akcji z potencjałem wzrostu w 2024 roku? Dołącz do naszego webinarium, gdzie Konrad Książak, ekspert w dziedzinie inwestycji na polskiej giełdzie, podzieli się swoimi spostrzeżeniami i rekomendacjami dotyczącymi potencjalnie perspektywicznych akcji na bieżący rok!

Prelegenci

Konrad-Ksiazak
Opis
Konrad-Ksiazak
Konrad Książak

Konrad Książak to aktywny inwestor indywidualny z głębokim zainteresowaniem akcjami polskich spółek. Założyciel kanału na YouTube "Konrad Książak - Giełda, Pieniądze, Inwestycje", gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami rynkowymi, pomagając innym zrozumieć dynamikę giełdy. Jest także autorem dwóch ebooków poświęconych inwestowaniu, w których przekazuje swoje spostrzeżenia i podejście do inwestowania. Jego doświadczenie na rynku jest dodatkowo wzbogacone przez liczne rozmowy z prezesami spółek giełdowych, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie specyfiki i wyzwań przed jakimi stoją polskie przedsiębiorstwa. Dla Konrada, inwestowanie to nie tylko pasja, ale sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą być pomocne dla osób interesujących się giełdą.

Konrad Książak