Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji

Z Konradem Książakiem
Data
czwartek, 13 czerwca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1 Godzina

Rejestracja na webinarium

Webinarium rozpoczyna się za 8 godzin. Zarejestruj się za darmo i uzyskaj dostęp do webinaru.

"*" oznacza pola wymagane

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na czwartek, 13 czerwca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na kolejny ekscytujący webinar z Konradem Książakiem! Tym razem skupimy się na najlepszych branżach do inwestowania, podając praktyczne przykłady, które poszerzą Twoje perspektywy inwestycyjne. Przed nami fascynująca sesja o tym, jak zidentyfikować branże o dynamicznym wzroście i strategie, które pomogą Ci zbudować zyskowny portfel. Zarejestruj się już teraz i dołącz do naszej społeczności entuzjastów rynków finansowych, gotowych na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji!

Program

18:00Top 3 Branże na najbliższy rok do Inwestycji
Dołącz do webinarium z Konradem Książakiem o top branżach do inwestowania i poszerz swoją wiedzę inwestycyjną! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i zdobądź cenne strategie!

Prelegenci

Konrad-Ksiazak
Opis
Konrad-Ksiazak
Konrad Książak

Konrad Książak to aktywny inwestor indywidualny z głębokim zainteresowaniem akcjami polskich spółek. Założyciel kanału na YouTube "Konrad Książak - Giełda, Pieniądze, Inwestycje", gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami rynkowymi, pomagając innym zrozumieć dynamikę giełdy. Jest także autorem dwóch ebooków poświęconych inwestowaniu, w których przekazuje swoje spostrzeżenia i podejście do inwestowania. Jego doświadczenie na rynku jest dodatkowo wzbogacone przez liczne rozmowy z prezesami spółek giełdowych, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie specyfiki i wyzwań przed jakimi stoją polskie przedsiębiorstwa. Dla Konrada, inwestowanie to nie tylko pasja, ale sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą być pomocne dla osób interesujących się giełdą.

Konrad Książak

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!