Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku

Z Konradem Książakiem
Data
poniedziałek, 11 marca
Czas
18:00, GMT+00:00
Czas trwania
1h
akcje-z-potencjalem-wzrostu-w-2024-roku-img

Rejestracja na webinarium

Webinarium już się zakończyło. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania.

"*" oznacza pola wymagane

Dziękujemy za rejestrację, !

Pomyślnie zapisałeś się na webinar Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem na swoją skrzynkę odbiorczą pod adresem .

Do zobaczenia na poniedziałek, 11 marca w 06:00 PM!

Szczegóły webinarium

Zapraszamy na webinar „Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku” z Konradem Książakiem – aktywnym inwestorem i założycielem kanału na YouTube „Konrad Książak – Giełda, Pieniądze, Inwestycje”. Konrad dzieli się swoimi analizami rynkowymi i doświadczeniem inwestycyjnym, wspierając innych w zrozumieniu dynamiki giełdy. Jego spostrzeżenia, połączone z rozmowami z prezesami spółek giełdowych, stanowią cenne wskazówki dla inwestorów. Dołącz, aby poznać perspektywę Konrada na potencjalnie perspektywiczne akcje na rok 2024!

Program

18:00Akcje z potencjałem wzrostu w 2024 roku
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat akcji z potencjałem wzrostu w 2024 roku? Dołącz do naszego webinarium, gdzie Konrad Książak, ekspert w dziedzinie inwestycji na polskiej giełdzie, podzieli się swoimi spostrzeżeniami i rekomendacjami dotyczącymi potencjalnie perspektywicznych akcji na bieżący rok!

Prelegenci

Konrad-Ksiazak
Opis
Konrad-Ksiazak
Konrad Książak

Konrad Książak to aktywny inwestor indywidualny z głębokim zainteresowaniem akcjami polskich spółek. Założyciel kanału na YouTube "Konrad Książak - Giełda, Pieniądze, Inwestycje", gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami rynkowymi, pomagając innym zrozumieć dynamikę giełdy. Jest także autorem dwóch ebooków poświęconych inwestowaniu, w których przekazuje swoje spostrzeżenia i podejście do inwestowania. Jego doświadczenie na rynku jest dodatkowo wzbogacone przez liczne rozmowy z prezesami spółek giełdowych, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie specyfiki i wyzwań przed jakimi stoją polskie przedsiębiorstwa. Dla Konrada, inwestowanie to nie tylko pasja, ale sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, które mogą być pomocne dla osób interesujących się giełdą.

Konrad Książak

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!