Social Trading: Najlepsi Handlowcy do Kopiowania

Social Trading jest jednym z najpopularniejszych narzędzi dla początkujących traderów, którzy chcą uczyć się na strategiach profesjonalistów. Jest to system transakcyjny, w którym użytkownik może wchodzić w interakcje z innymi doświadczonymi traderami, aby uczyć się z ich strategii i form analizy, a także naśladować ich działania. Zobaczmy, którzy są najlepszymi brokerami do inwestowania w handel społeczny, biorąc pod uwagę ich regulację, produkty i platformy.

Najlepsi Handlowcy do Kopiowania

Social Trading: Najlepszy broker

Social Trading to świetny sposób na rozpoczęcie handlu na rynkach finansowych, gdy masz niewielkie doświadczenie. Pozwala początkującym, a także każdemu inwestorowi bez względu na poziom doświadczenia lub wiedzy, na kopiowanie ruchów innych inwestorów, którzy mają doskonałą historię zwrotów.

Narzędzie Social Trading tworzy również środowisko interakcji pomiędzy różnymi traderami, którzy dzielą się ze sobą swoimi strategiami, technikami i wiedzą. Dzięki temu osoby z mniejszym doświadczeniem mogą uczyć się i tworzyć własne strategie i systemy handlowe.

Social Trading może być zatem wykorzystywany jako wskaźnik (sentyment tradera) do podejmowania decyzji.

Zobaczmy poniżej, którzy są najlepszymi brokerami do inwestowania za pomocą Social Trading.

Uwaga: na rynku jest kilku brokerów, którzy umożliwiają taką funkcjonalność, ale są to brokerzy, z których Rankia nie zaleca korzystać. Jeśli znasz brokera, którego nie uwzględniliśmy w tym artykule, zostaw go w komentarzach, a my rozważymy jego wprowadzenie.

eToro

Bez wątpienia eToro jest wiodącym brokerem w świecie social tradingu. Jego autorska platforma została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii rynku finansowego. Tak aby zaoferować inwestorom na wszystkich poziomach dynamiczne i nowoczesne środowisko handlowe.

Ponadto w eToro możesz inwestować „inteligentnie” poprzez automatyczne kopiowanie inwestycji dokonywanych przez ekspertów z całego świata. Pozwala to zyskiwać zwroty z pieniędzy, bez konieczności bycia ekspertem rynkowym, dzięki systemowi copy trading. Jest to doskonały sposób na uzyskanie źródła dochodu pasywnego. Mirror trading jest odpowiedni dla osób, które nie mają czasu na naukę lub nie czują się komfortowo w handlu. Naszą rekomendacją jest jednak ostrożność przy wyborze tego, kto ma być kopiowany na eToro. Uważaj na strategię handlową każdego tradera, parametry ryzyka, koszty, wyniki itp.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

Copy Portfolio

Platforma ta oferuje więc, oprócz możliwości handlu w tradycyjny sposób, dwa inne sposoby. Kopiowanie tradera lub kopiowanie całego portfela tradera, dzięki opcji Smart Portfolio firmy eToro (dawniej nazywanej Copy Portfolio).

Ten broker jest regulowany przez FCA, CySEC, ASIC i FSAS, więc nie ma wątpliwości co do jego bezpieczeństwa i niezawodności. Oferuje inwestycje w akcje, ETF-y oraz CFD na indeksy i towary.

Jedną z zalet eToro jest to, że nie pobiera prowizji za inwestycje w akcje. Kolejną ciekawą cechą eToro jest to, że jest to jeden z niewielu brokerów z PayPal jako metodą płatności. Jego interfejs jest czysty i dobrze zaprojektowany, ma wersje internetowe i mobilne, co czyni go jedną z najlepszych alternatyw dla inwestowania za pomocą handlu społecznościowego.

Najlepsi Handlowcy do Kopiowania: Opinie

Zaletą inwestowania w najlepszych brokerów z social tradingiem, czyli copy tradingiem, jest to, że pozwala on początkującym traderom i inwestorom uczyć się na inwestycjach profesjonalistów i naśladować ich wyniki, dzięki czemu mogą oni stworzyć swój własny system handlowy i inwestować na własną rękę, gdy będą bardziej pewni siebie.

Działa również jako sposób na zdobycie drugiego źródła dochodu bez konieczności handlu lub zrozumienia rynków. Jeśli chcesz czerpać zyski z rynków finansowych, znasz je, ale jesteś zbyt zajęty, aby inwestować na własną rękę, Copy Trading jest dla Ciebie najlepszą alternatywą.


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!