Najlepsi Brokerzy Opcji Binarnych

Opcje binarne stają się coraz modniejszym aktywem wśród inwestorów ze względu na elastyczność, jaką pozwalają zarówno na handel kierunkowy, jak i zabezpieczanie. Jest jednak bardzo niewielu brokerów, którzy umożliwiają handel opcjami, a w wielu przypadkach nie oferują pełnej transakcji, a jedynie umożliwiają kupno, a nie sprzedaż. Oto najlepsi brokerzy opcji binarnych, którzy oferują wygodną platformę handlową oraz wiele narzędzi i funkcji dla swoich klientów.

brokerzy opcji binarnych

Jaki broker do opcji?

Niewielu międzynarodowych brokerów oferuje ten produkt, ale posiadają oni prawie wszystkie rynki i aktywa przy bardzo niskich prowizjach.

Ogólnie rzecz biorąc, główną słabością tych brokerów jest ich obsługa klienta i obsługa raportów podatkowych w przypadku wątpliwości. Poniżej wymienione są te, które oferują usługi i są regulowane w Europie. Co prawda wśród traderów opcji powszechne jest również korzystanie z innych specjalistycznych platform, ale z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Wśród międzynarodowych brokerów, DEGIRO i Interactive Brokers są brokerami wybieranymi przez traderów opcji.

Opcje binarne: Najlepsi brokerzy – Ranking

Oto nasz wybór najlepszych brokerów dla opcji:

BrokerRynekProwizjeWięcej informacji
DEGIROIDEM
EUREX
CME
Mini-IBEX: 0,5€
Akcje hiszpańskie: 1+0,5/umowa
Eurex:0,75€
Euronext: 2€
OMX: 0,5€
CME:0,5€
Dowiedz się więcej →
Interactive BrokersIDEM
EUREX
Hong Kong
CME
ASX
Mini-Ibex:0'8€
Akcje hiszpańskie:0,9€
DAX:1,5€
USA: 1$
Akcje USA: 1$
Dowiedz się więcej →
Freedom FinanceDostęp do opcji kupna (call) i sprzedaży (put) na akcjach spółek amerykańskich, ponad 1 000 000 opcji na akcje 2 500 w USA.0.65 $ – za kontrakt w dowolnej taryfiePrzeczytaj Opinie Freedom24

Zobacz także jak handlować opcjami.

Najlepsi brokerzy opcji binarnych

Musimy wziąć pod uwagę, że niektórzy handlarze opcjami korzystają z innych brokerów w USA, takich jak Ameritrade, Thinkorswim czy TradeStation, ale nie jest to do końca wskazane, ponieważ wielu z nich ograniczyło działalność do obywateli UE lub obsługa klienta odbywa się zazwyczaj całkowicie po angielsku i wszelkie problemy będą nas obciążać.

DEGIRO

DEGIRO posiada kompleksową platformę i przy niskich opłatach można kupić opcje już od 0,75 EUR za kontrakt. Aby handlować złożonymi produktami finansowymi, takimi jak opcje, musisz posiadać rachunek Active lub Trader w DEGIRO. Zobacz rodzaje kont DEGIRO basic vs custody.

DEGIRO

8.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Najlepszy broker giełdowy Rankia Awards 2021

Ponad 50 rynków światowych, brak opłat za przechowywanie, dywidendy i tantiemy uwzględnione.

Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Minimalny depozyt:

€0.01

Zobacz także:

Interactive Brokers

Interactive Brokers oferuje profesjonalne platformy transakcyjne oraz zaawansowane narzędzia do handlu opcjami, takie jak OptionTrader, Option Strategy Builder czy Volatility Lab. Zapewnia dostęp do ponad 30 rynków, a prowizje są dość niskie. Przykładowo na jeden kontrakt na opcjach amerykańskich jest to od 0,15 USD do 0,65 USD.

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja, Australia

Wiarygodny broker z 1,54 mln rachunków klientów i kapitałem 10,01 mld USD, notowany na Nasdaq.

Niskie prowizje i najlepsza egzekucja cen możliwa dzięki systemowi IB SmartRoutingSM.

Darmowe platformy handlowe i narzędzia - wystarczająco potężne dla profesjonalnych traderów, ale zaprojektowane dla każdego.

Minimalny depozyt:

€0.00

Zobacz także:

Freedom 24

Freedom Finance, znana również jako Freedom24, to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się platforma inwestycyjna, która oferuje unikalne możliwości inwestycyjne dla inwestorów na całym świecie. Jego największą zaletą jest umożliwienie inwestowania w IPO, co oznacza, że ​​inwestorzy mogą kupować akcje firm przed ich debiutem na rynku publicznym, co często zapewnia okazje do uzyskania znacznych zysków.

Platforma oferuje również konkurencyjne stawki oraz szeroki wybór różnych aktywów, w tym akcje, opcje i fundusze ETF. Wszystkie te aktywa są dostępne do handlu na jednej platformie, co ułatwia inwestorom zarządzanie swoimi portfelami inwestycyjnymi.

Na jakich rynkach mogę handlować opcjami?

Jak widać w tabeli, główne oferowane rynki to:

  • IDEM: jest rynkiem instrumentów pochodnych Borsa Italiana i jest gwarantowany przez Euronext Clearing, dlatego handel na tym rynku jest bezpieczny. IDEM należy do czołowych europejskich giełd instrumentów pochodnych, a średni dzienny wolumen obrotu wynosi około 107 000 kontraktów.
  • CME: jest giełdą par excellence z mini i mikro kontraktami z opcjami na główne indeksy. CME Group jest największą na świecie giełdą finansowych instrumentów pochodnych i handluje kontraktami terminowymi i opcjami na aktywa takie jak waluty, energia, produkty rolne, indeksy, metale, stopy procentowe i kryptowaluty. Platformą transakcyjną dla tych produktów jest CME Globex, natomiast dla fixed income wykorzystuje BrokerTec, a dla handlu walutowego platformę EBS.
  • Eurex: zyskuje na znaczeniu, a najważniejsze kontrakty to te na DAX i Eurostoxx. Jest to jedna z największych giełd rozliczeniowych instrumentów pochodnych na świecie i największy rynek tych produktów w Europie. Została założona w 1998 roku po połączeniu DTB i SOFFEX.
  • Inne giełdy takie jak: ASX (Australia), CBOE, ICE.

Czym są opcje binarne?

Opcje finansowe są transakcjami pochodnymi dotyczącymi aktywów bazowych, z których najczęściej spotykane są akcje, waluty, towary i indeksy.

Ponieważ ESMA zakazała opcji binarnych dla handlowców detalicznych od lata 2018 roku, są one teraz dostępne tylko dla profesjonalnych handlowców. Tutaj możesz zobaczyć listę najlepszych brokerów NO ESMA.

Zobacz także:

Minimalny depozyt:

€0.01

Minimalny depozyt:

€0.00

Może Cię zainteresować:


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!