Najlepsze platformy inwestycyjne: MetaTrader, Powerdesk…

Jakie są najlepsze platformy inwestycyjne? Przeanalizujmy razem najlepsze platformy inwestycyjne do handlu online. Istnieją takie, które są darmowe i inne, które wymagają płatności, ale to nie oznacza, że jeden jest lepszy od drugiego.

Najlepsze platformy inwestycyjne

Najlepsze platformy inwestycyjne: MetaTrader, Powerdesk…

Najlepsze platformy inwestycyjne? Aby handlować online niezależnie, potrzebujesz platformy handlowej. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w handlu online, nowe platformy rodzą się każdego dnia, wymieniamy niektóre z najbardziej znanych, na których można polegać bez zbytniego strachu. Przypominamy jednak, że nie oznacza to, że są one najlepsze, a jedynie jedne z najbardziej popularnych i niezawodnych. Oto nasza lista najlepszych platform transakcyjnych:

MetaTrader

Jest to najlepsza darmowa platforma handlowa. W chwili obecnej obie jego najnowsze wersje są powszechnie używane: MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

Platforma posiada wiele funkcji, które pozwalają na samodzielne zarządzanie wszystkim. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz również uzyskać dostęp do edytora i używać języka programowania, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Możesz również tworzyć boty, aby zautomatyzować jedną lub więcej faz swojej strategii inwestycyjnej.

Aby korzystać z platformy w najlepszy sposób, konieczne jest oparcie się na jednym z wielu brokerów, którzy korzystają z platformy MetaTrader. Istnieją opcje dla każdego, z ofertami brokerów z całego świata, a niektóre z nich mają minimalne depozyty w wysokości tysięcy euro, podczas gdy inne zaczynają się od zaledwie 5 euro.

eToro

Jest to innowacyjna, nowoczesna i przede wszystkim społecznościowa platforma handlowa. Fakt, że eToro jest platformą społecznościową sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto chce nawiązać kontakt z innymi traderami i skonsultować ich strategie handlowe i statystyki.

Nie do przecenienia jest fakt, że eToro jest jednym z najważniejszych brokerów w Europie i na świecie.

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

FP Markets

FP Markets jest brokerem regulowanym przez ASIC i ma siedzibę w Australii oraz posiada ponad 15 lat doświadczenia. Oferuje ponad 60 par walutowych, tysiące akcji oraz główne światowe indeksy i towary. Spready na FP są zazwyczaj mniejsze niż 0,01 pipsa na różnych platformach, w tym MT4 i MT5, jak również IRESS lub Webtrader.


Firma rozpoczęła działalność jako Direct Marketer (DMA), przekazując zlecenia klientów bezpośrednio do dostawców płynności, z którymi współpracuje. Mają oddzielne konta, uniemożliwiając brokerowi korzystanie z pieniędzy klienta na rynku.

FP Markets

8.25/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja

Ponad 16 lat doświadczenia w branży.

Regulowane przez ASIC i CySEC.

Oferują one jedne z najbardziej konkurencyjnych spreadów na rynku.

Minimalny depozyt:

€100.00

XTB

X-Trade Brokers to jeden z najstarszych brokerów Forex online. Spółka powstała w 2002 roku, a w 2016 roku została członkiem GPW. Największym wskaźnikiem wielkości działalności XTB jest stale rosnąca liczba klientów – blisko 317 000 na całym świecie. Najważniejszą informacją dla inwestorów jest to, że XTB podlega nadzorowi kilku organów regulacyjnych, w tym Komisji Nadzoru Finansowego. Dziś XTB posiada biura w 13 różnych krajach na całym świecie.

XTB

8.75/ 10

Rynki:

Polska, Europa

Dostępne są różne rodzaje produktów (akcje, ETFy, CFD).

XTB jest regulowany i nadzorowany przez FCA, CySEC, IFSC i KNF.

Szkolenie akademii i pracowników, obsługa klienta w języku polskim

* 76% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty. Oferowane instrumenty finansowe są ryzykowne.
Inwestuj odpowiedzialnie.

Minimalny depozyt:

€0.00

Najlepsze platformy inwestycyjne- Wniosek

Najlepsze platformy inwestycyjne: Podsumowując, zalecamy dokładne sprawdzenie tych i innych platform, aby zobaczyć, która z nich jest najlepsza dla Ciebie. Kolejną wskazówką jest, aby nie być w pośpiechu. Pochopny wybór może prowadzić do wyboru platformy, z powodu której można stracić pieniądze. Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić filmy i dema. Wiele platform oferuje wersje demo, gdzie możesz sprawdzić, jak się czujesz na danej platformie, czy jesteś w stanie z niej korzystać i czy jest ona dla Ciebie odpowiednia. Niektóre z nich nie mają demo, ale to nie znaczy, że nie są warte uwagi, więc polecamy przyjrzeć się filmom znalezionym w sieci, w których różni ludzie demonstrują lub wypróbowują platformę po raz pierwszy.

Minimalny depozyt:

€100.00

* 76% detalicznych kont CFD traci pieniądze
XTB
Minimalny depozyt:

€0.00

* 76% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty
Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły

Saxo Bank: Opinie, Opłaty, Oferta
W tym artykule przedstawiamy Saxo Bank, duński bank, który oferuje usługę inwestycji online. Dzięki temu bankowi można uzyskać dostęp do szerokiej gamy produktów uzupełniających portfel inwestycyjny. Oto opinie o Saxo Bank. O Saxo Bank S...