Recenzja Binance: Opinie, opłaty i jak otworzyć konto

Jeśli myślisz o handlu lub po prostu handlujesz kryptowalutami jako sposób na zarobienie pieniędzy, najlepiej jest korzystać z renomowanej giełdy. Dzisiaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Binance: opinie, opłaty i jak otworzyć konto.

Binance: Opinie, opłaty i jak otworzyć konto

Binance to giełda kryptowalut założona w Chinach w 2017 roku. Korzystając ze scentralizowanych i zdecentralizowanych platform, Binance oferuje swoim użytkownikom możliwość kupna, sprzedaży, handlu i wymiany kryptowalut. Jego użytkownicy mogą wpłacać i wypłacać kryptowaluty z platformy, a także kupować monety za tradycyjne pieniądze.

Posiada długą listę dostępnych kryptowalut i jako taki jest chętnie odwiedzany przez inwestorów z całego świata. Giełda pracuje również nad rozszerzeniem swojej obecności na wszystkie zakątki świata.

Każdy może inwestować na Binance bez weryfikacji swojej tożsamości. Dotyczy to jednak tylko ograniczonego konta z relatywnie niewielką ilością wykorzystanych środków. Binance będzie wymagać weryfikacji KYC dla kont ze znacznymi saldami.

Po utworzeniu konta będziesz miał możliwość wpłacania kryptowalut ze swojego portfela lub kupowania ich bezpośrednio z giełdy. USD można wpłacać za pośrednictwem Paxos, natomiast inne waluty, takie jak EUR, RUB, UAH i KZT, zostaną udostępnione we współpracy z Advcash w 2019 roku.

Na koniec warto zauważyć, że użytkownicy powinni rozważyć zdobycie kilku tokenów Binance Coin (BNB). Jest to rodzima kryptowaluta Binance, a wykorzystanie jej do zapłaty prowizji skutkuje znacznym rabatem, który obniży koszty korzystania z usług giełdy.

Kryptowaluty, opinie, prowizje i jak otworzyć konto

Binance ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników i jest znany z posiadania dużej oferty kryptowalut, z ponad 150 monetami wymienionymi i dostępnymi dla wszystkich inwestorów przez cały czas. Oczywiście na liście znajdują się wszystkie największe i najpopularniejsze kryptowaluty, takie jak:

Prowizje handlowe Binance zależą od poziomu VIP (od 0 do 9) lub wolumenu obrotu, według danych opublikowanych na stronie Binance prowizje rozkładają się następująco:

Jeśli chodzi o opłaty za wpłaty i wypłaty, użytkownicy płacą stałą opłatę na pokrycie kosztów transakcji związanych z wycofywaniem kryptowaluty z konta Binance. Te opłaty za wycofanie są określane przez sieć blockchain i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Z tego powodu najlepiej jest odwiedzić stronę Binance, aby poznać wartość tych opłat.

Otwarcie konta w Binance jest bardzo proste:

1. Przejdź na stronę Binance i kliknij na Zarejestruj się. Wypełnij wymagane informacje.

2. Po kliknięciu na utwórz konto, na Twój adres e-mail lub numer telefonu zostanie wysłany kod weryfikacyjny (kod ten jest ważny tylko przez 30 minut).

3. Na koniec wprowadź otrzymany kod w wymagane pole, aby zweryfikować swoje konto.

Jak zacząc handlować na Binance?

Oto jak rozpocząć handel na platformie Binance:
1. Portfel SpotJeżeli już posiadasz kryptowaluty, przejdź do zakładki Portfel – Portfel Spot i wyszukaj kryptowalutę, którą chcesz wpłacić. Zostaniesz przeniesiony na stronę wyświetlającą Twój osobisty adres wpłaty. Wpłacone środki będą dostępne po otrzymaniu odpowiedniej liczby potwierdzeń z sieci.
2. Karta Debetowa/Kredytowa Można też zasilić konto za pomocą PLN, potrzebna będzie karta kredytowa lub debetowa.
Aby skorzystać z tej opcji, musisz mieć zweryfikowane konto. Udaj się do zakładki „Kup kryptowaluty”, następnie „Karta kredytowa / debetowa”. Opcja ta, w przeciwieństwie do wpłacania kryptowalut, jest odpłatna.
3. Przelew SEPATutaj również konieczna będzie weryfikacja. Aby rozpocząć handel, musisz najpierw przejść do zakładi Portfel, następnie Portfel Spot i na końcu wybrać walutę wpłaty kliknąć „Wpłać”. Opcja ta również jest odpłatna.
4. Pozostałe systemy płatnościNa Binance dostepne są również takie opcje jak: Advcash, Payeer czy Etana.

Binance Opinie

Mamy nadzieję, że dzisiejsza recenzja Binance pomoże Ci w założeniu konta i korzystania z tej platformy. Podsumowując, zobaczmy główne zalety i wady Binance.

👍 Zalety:👎 Wady:
Platforma Binance posiada podstawowy widok i zaawansowany widok dla bardziej doświadczonych użytkownikówNiektórzy użytkownicy zgłaszali problemy z aplikacją mobilną w wersji dla systemu Android.
Inwestor może handlować prawie 100 kryptowalutamiNiektórzy użytkownicy zgłosili opóźnienia w wypłacaniu niektórych monet z Binance.
Oferuje token BNB stworzony przez sam Binance, który umożliwia handel przy niskich prowizjachZe względu na chińskie regulacje rządowe przeciwko giełdom kryptowalutowym, Binance próbował przenieść się do Japonii, ale ostatecznie musiał przenieść się do Europy. Nie wiadomo, jak może to wpłynąć na firmę w przyszłości.
Niskie opłaty za transakcje i wypłatyObecnie tylko chińskie numery telefonów są obsługiwane dla uwierzytelniania dwuskładnikowego.
Wspólnotowe programy nagród

Więcej o:


Rekomendowany przewodnik

Dowiedz się wszystkiego o kryptowalutach i jak mądrze inwestować dzięki naszemu przewodnikowi.

Wolno pobierać

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!