Kryptowaluta Juventusu – Jak kupić Juventus Fan Token?

Czym jest kryptowaluta Juventus? Włoski klub Juventus jest drugim najbardziej utytułowanym zespołem w rozgrywkach europejskich i szóstym na świecie pod względem ogólnych sukcesów. Jest to bardzo popularny zespół piłkarski z wieloma zwolennikami na portalach społecznościowych i świetną reputacją w społeczności piłkarskiej. W tym wpisie zapraszamy do zapoznania się z kryptowalutą Juventus – Czym jest token Juventus.

Juventus Fan Token

Co to jest Juventusu fan token?

Juventus Fan Token (JUV) to token oferowany fanom Juventus Football Club. Daje im symboliczny udział we władzy, taki jak prawo do głosowania w decyzjach klubowych, ekskluzywny dostęp do drużyny Juventusu, nagrody itp.

Ważne jest, abyście wiedzieli, że Juventus jest pierwszą drużyną, która wprowadziła Fan Tokeny na socios.com w 2019 roku, co dało fanom szansę na korzystanie z wielu możliwości od Klubu.

Teraz Juventus token (JUV) jest jak klucz członkowski, który daje właścicielom możliwość łączenia się z drużyną i wpływania na nią. W tym przypadku jest to platforma interakcyjna składająca się z blockchaina. Pozwala ona użytkownikom na zakup tokenów $JUZ w zamian za $CHZ (Token w aplikacji natywnej).

Token Chiliz

Chiliz ($CHZ) to token użytkowy ERC20 na blockchainie Ethereum, który służy jako waluta cyfrowa dla platformy ChiliZ i Socios.com. Wraz z uruchomieniem platformy i innymi firmami sportowymi na blockchain, pojawiła się nowa kategoria tokenów. Fan Token – aktywo cyfrowe, które daje dostęp do kryptograficznego zapisu praw głosu i własności członków.

Jak działa kryptowaluta juventus?

Kryptowaluta juventus jest tworzona na łańcuchu Chiliz, który jest proof-of-authority sidechain, oparty na Ethereum, i jest używany jako token zarządzania. Posiadacze tych tokenów mogą używać inteligentnych kontraktów do głosowania w wiążących umownie ankietach dotyczących decyzji kibiców wydawanych przez Juventus.

Zobacz także:

Cechy kryptowaluty Juventus (Juv)

  1. Nagrody dla fanów: posiadacze tokenów JUV mogą zdobywać nagrody dla fanów odpowiadając na ankiety, grając w gry i głosując na decyzje klubu w aplikacji Socios.com.
  2. Będą oni mogli skorzystać z różnych przywilejów, począwszy od wstępu VIP na wszystkie mecze ligowe, pucharowe i domowe, poprzez uczestnictwo w meczu z ulubionym bohaterem klubu, a nawet przelot samolotem z drużyną na mecz wyjazdowy.
  3. Platforma Partnerska pozwala użytkownikom głosować w ankietach, brać udział w konkursach i quizach, a także łączyć ludzi o podobnych poglądach.
  4. Posiadając tylko jeden żeton fana $JUV, możesz zacząć wpływać na zespół i zdobywać nagrody. Aby nabyć tokeny $JUV, fani muszą najpierw zakupić $CHZ za pomocą giełdy kryptowalutowej lub aplikacji Socios.com.
  5. JUV posiada łączną podaż 20.000.000 tokenów, z czego około 1.315.932 zostało przydzielonych fanom klubu w ramach oferty fan tokenów. Juventus posiada pozostałe tokeny, które można uzyskać poprzez udział w wydarzeniach społecznościowych za pośrednictwem Binance Launchpool lub poprzez zakup bezpośrednio na giełdach.

Cena kryptowaluty Juventus (JUV)

Juventus Fan Token (JUV) ma cenę około 8.51 USD i wolumen obrotu około 1.43M USD w ciągu 24 godzin od 03 stycznia 2022 roku.

Podsumowując, kryptowaluta Juventus została uruchomiona w grudniu 2020 roku. Ma na celu ustanowienie silniejszej więzi między fanami a klubem poprzez zapewnienie im mocy decyzyjnej i ekskluzywnych nagród.


Rekomendowany przewodnik

Dowiedz się wszystkiego o kryptowalutach i jak mądrze inwestować dzięki naszemu przewodnikowi.

Wolno pobierać

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!