Kim są łowcy kryptowalut?

W czasach gwałtownego wzrostu przypadków kradzieży i oszustw, utraty kryptowalut i kluczy prywatnych, istnieją firmy lub osoby, które są dedykowane do pomocy w rozwiązywaniu tych problemów online. W tym wpisie dowiesz się, kim są łowcy kryptowalut i jakie usługi oferują na rynku.

Kim są łowcy kryptowalut?

Jednym z najczęstszych problemów jest utrata dostępu do swoich wirtualnych portfeli przez osoby fizyczne lub indywidualnych posiadaczy kryptowalut. Łowcy kryptowalut to firmy lub osoby prywatne zajmujące się rozwiązywaniem problemów takich jak kradzież lub utrata kryptowalut, a także pomagające odzyskać zapomniane hasła i zgubione klucze prywatne.

Eksperci w „polowaniu” na kryptowaluty używają różnych technik i komputerów, aby osiągnąć swój cel; jak również stosują „hipnoterapię” na portfelach, aby pomóc odzyskać klucze lub kryptowaluty. Ponadto, łowcy kryptowalut mogą uruchamiać programy komputerowe zaprojektowane do pracy z różnymi kombinacjami, a następnie próbować włamać się do bezpiecznych kluczy każdego portfela.

Gdzie oferują swoje usługi

Łowcy kryptowalut oferują swoje usługi online i specjalizują się w wyszukiwaniu podstawowych danych, takich jak zapomniane klucze. Należy mieć świadomość, że natura łowcy kryptowalut jest zdecentralizowana i nieuregulowana. Ale mimo to inwestorzy i użytkownicy decydują się na korzystanie z tej usługi, gdy mają problemy ze swoimi kryptowalutami.

Jeśli chodzi o koszty, wiele komputerowych firm świadczących usługi odzyskiwania należności i łowców kryptowalutowych będzie pobierać stałą opłatę wstępną, plus procent od odzyskanej kwoty.

Sukces usługi zależy od uzyskanego wyniku. Z drugiej strony, należy zwrócić szczególną uwagę na łowców kryptowalut, którzy nie są prawdziwymi łowcami kryptowalut, ponieważ na rynku pirackim jest wielu łowców, którzy chcą tylko okraść dostawcę lub użytkownika, który ich wynajął.

Rodzaje łowców kryptowalut

Rodzaje łowców kryptowalut, które można znaleźć na rynku, są sklasyfikowane według świadczonych przez nich usług:

  • Firmy zajmujące się odzyskiwaniem uszkodzonych haseł i portfeli za pomocą specjalistycznego oprogramowania do generowania potencjalnych haseł.
  • Inne, bardziej podejrzane usługi uciekają się do odzyskiwania danych przy użyciu tych samych schematów hakerskich, których używają do kradzieży Bitcoinów.
  • Istnieją usługi łowców kryptowalut, którzy wyszukują i uzyskują dostęp do haseł przechowywanych w plikach tekstowych i pobierają stałą opłatę.
  • Innym z rodzajów, które istnieją na rynku są tak zwani „krypto-hipnotyzerzy”, którzy oferują usługi, których celem jest odzyskanie haseł poprzez „odblokowanie” umysłu osoby lub podświadomości poprzez techniki takie jak hipnoterapia, zwłaszcza gdy posiadacz chce sobie przypomnieć, gdzie napisał swój klucz prywatny.
  • Usługi śledzenia kradzieży kryptowalut i oszustw za pośrednictwem agencji prawnych, które zarządzają poszukiwaniem skradzionych monet.

Porady

Wiele usług online oferuje pomoc, ale nie są one w 100% bezpieczne. Musisz być ostrożny i upewnić się, że masz do czynienia z autentycznym i wiarygodnym łowcą kryptowalut.

Podobnie, wskazane jest, aby lokalizować tylko tych, którzy działają w świecie rzeczywistym ze zweryfikowaną tożsamością, a nie polegać na żadnych wirtualnych ogłoszeniach. Z tego powodu, zanim skorzystasz z tych usług, rozważ bezpieczne przechowywanie wszystkich swoich haseł lub kluczy i wybierz niezawodne platformy, które optymalnie utrzymują Twój wirtualny portfel, a tym samym kryptowaluty.

Wreszcie, weź pod uwagę, że inwestowanie w kryptowaluty i ICOs jest nieco ryzykowne i spekulacyjne, więc przed podjęciem jakichkolwiek decyzji finansowych powinieneś dokładnie zbadać każdą z przedstawionych Ci opcji, a następnie wybrać najlepszą z nich.


Rekomendowany przewodnik

Dowiedz się wszystkiego o kryptowalutach i jak mądrze inwestować dzięki naszemu przewodnikowi.

Wolno pobierać

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!