Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Jak kupić Bitcoin z PayPal? Jeśli zastanawiasz się, czy możesz kupić BTC z PayPal bezpośrednio, pamiętaj, że w tym roku procesor płatności umożliwił zakupy i sprzedaż Bitcoin na swojej platformie; ale tylko dla mieszkańców USA.

PayPal jest jednym z wiodących na świecie systemów przelewów online, który służy jako alternatywa dla innych sposobów dokonywania transakcji. Jest to również szybki i łatwy sposób na wysyłanie i otrzymywanie środków na całym świecie oraz na przetwarzanie płatności w dowolnym miejscu i czasie. W tym artykule powiemy Ci, jak kupić Bitcoin z Paypal.

kupić Bitcoin za pomocą PayPal

Jak kupować kryptowaluty za pomocą PayPal?

Wielu użytkowników rozważa zakup Bitcoin z Paypal, ponieważ ta ostatnia jest bezpieczną metodą płatności z dobrą historią i niezawodnością przez lata. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy rozważają zakup Bitcoin z Paypal, oto jak możesz to zrobić.

Zanim wyjaśnimy ten proces, rozważmy kilka zaleceń:

 • Aby przeprowadzić ten proces, musisz sprawdzić wysokość pobieranych opłat (procentowa wysokość opłat Paypal jest stała i prawie nigdy się nie zmienia; zazwyczaj stawka wynosi 5,4% całkowitej kwoty transakcji plus 0,30$ opłaty stałej). Należy pamiętać, że wysokość opłat zależy od kwoty przelewu.
 • Innym aspektem jest sprawdzenie opłat platformy, którą wybrałeś, aby zakupić bitcoin.
 • Każde konto procesora płatniczego posiada walutę bazową w dolarach, euro czy pln między innymi. Upewnij się, że masz dostępne pieniądze na żądaną transakcję, ponieważ PayPal automatycznie przeliczy po kursie wymiany lokalnej waluty każdego użytkownika.

Zobacz także:

Kup Bitcoin z Paypal

Teraz, aby kupić BTC za pomocą Paypal:

Przeprowadź proces rejestracji i weryfikacji danych zarówno w systemie Paypal, jak i na platformie wymiany kryptowalut, takiej jak BTC. Jeśli chodzi o wybór platformy wymiany, eksperci polecają m.in:

Paxful

Nie pobiera żadnych prowizji za kupno. Tylko sprzedający muszą zapłacić 1% prowizji od każdej transakcji).

Proces zakupu:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się i zweryfikować metodę płatności, a następnie zalogować się, aby wyszukać swoją pierwszą transakcję, kupna lub sprzedaży.
 • Kiedy to zrobisz, określ, że chcesz zapłacić lub zaakceptować PayPal do sprzedaży (pojawi się lista najlepszych dostępnych ofert kupna lub sprzedaży).
 • Po skontaktowaniu się z osobą, z którą chcesz handlować, przeniesione BTC będą przechowywane przez platformę do czasu dokonania płatności przez PayPal i uwolnienia środków.

eToro

eToro– proces zakupu:

 • Przy korzystaniu z procesora płatności minimalny depozyt wynosi $200.
 • Jeśli wybierzesz PayPal jako metodę płatności, Twój depozyt powinien pojawić się niemal natychmiast.
 • Należy przejść do interfejsu handlowego eToro i filtrować według kryptowaluty za pomocą przycisku „kryptowaluta”.
 • Następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, a pojawi się odpowiednia tabela cen.
 • Wreszcie, kliknij na „Trade” w prawym górnym rogu i teraz możesz wybrać kwotę, którą chcesz kupić (zakończ proces klikając na „Open trade”).

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

XCoins

Proces zakupu:

 • Aby handlować XCoins musisz otworzyć konto. Aby otworzyć konto, kliknij na „Get Bitcoin Now”, a następnie ustaw żądaną kwotę w USD lub BTC.
 • Następnie wybierz jako metodę płatności PayPal (wartość Twojego zakupu pojawi się natychmiast na Twoim koncie po zarejestrowaniu się na stronie).
 • Będzie można kupić od 10 do 1.000 USD. Aby pożyczyć bitcoiny, określ kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz stopę procentową.

Teraz, gdy wiesz, jak kupić bitcoin z Paypal, będziesz w stanie przyspieszyć proces zakupu.


Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!