Jak inwestować w kryptowaluty z eToro?

W obliczu obecnego wzrostu inwestycji i pozycjonowania kryptowalut na giełdzie, wielu zastanawia się, jak inwestować w ten rosnący, ale obiecujący rynek. W tym wpisie opowiemy Ci jak inwestować w kryptowaluty za pomocą eToro?

krypto etoro

Jak inwestować w kryptowaluty z eToro?

eToro jest brokerem, który specjalizuje się w handlu i jego działalność obejmuje analizę techniczną danych liczbowych w celu posiadania bezpiecznej strategii. Jedną z innowacji jest to, że można to zrobić za pośrednictwem platform lub aplikacji, tak jak robi to eToro.

Broker ten został założony w 2007 roku w Tel Awiwie przez Yoni Assia i Ronen Assia wraz z Davidem Ringiem i obecnie posiada biura w Izraelu, na Cyprze i w Wielkiej Brytanii. Obecna wartość eToro szacowana jest na 2,5 miliarda dolarów.

Kryptowaluty

Kryptowaluta to rodzaj waluty, która powstała w 2009 roku jako waluta o „wartości wirtualnej”. Każda jednostka kryptowaluty ma swoją wartość na rynku. Tego typu waluty są zarządzane za pomocą specjalnego oprogramowania, które posiada blockchain i nie wymaga banku do zarządzania nimi.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Jak inwestować w kryptowaluty z eToro?

Jeśli przekonałeś się do inwestowania z eToro, musisz podjąć następujące kroki:

Otwarcie rachunku

Aby założyć konto należy pobrać aplikację na telefon komórkowy lub dowolny komputer, w której należy wybrać opcję „zarejestruj się teraz”, przy czym należy wpisać wszystkie wymagane dane. Pamiętaj, że możesz założyć konto bezpośrednio lub po prostu zacząć od konta demo, które pozwoli Ci poćwiczyć, zanim zdecydujesz się zainwestować w kryptowaluty. Ten rodzaj konta demo da Ci 100 000 $ jako sposób na eksperymentowanie bez utraty pieniędzy.

Uzyskiwanie informacji

Jeśli inwestujesz po raz pierwszy, możesz skorzystać z często zadawanych pytań na eToro, a także przeczytać książki lub informacje o tym, jak inwestować.

Wybierz kryptowalutę

Po zakończeniu procesu, który pokaże Ci jak inwestować, musisz wyszukać walutę, którą chcesz kupić lub w którą chcesz zainwestować.

Inwestowanie

Po wybraniu kryptowaluty, eToro poprosi Cię o wybranie opcji inwestycyjnej.

Kwota do zainwestowania

Po wybraniu opcji inwestycyjnej, platforma wskaże kwotę, którą chcesz zainwestować w danej walucie.

Otwarty handel

W tym momencie, po wybraniu kwoty, należy wybrać opcję „otwórz transakcję”, aby inwestycja została ostatecznie zrealizowana. W tej części polecamy śledzić, aby poznać wahania i cenę kryptowaluty na rynku.

W tym przypadku platforma eToro pozwala na kopiowanie inwestycji niektórych jej użytkowników, dzięki czemu możesz otwierać i zamykać swoje pozycje podglądając innych, co ułatwi Ci pracę, jeśli nie jesteś doświadczonym inwestorem.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Zyski

Wreszcie, inwestowanie w kryptowaluty oferuje Ci następujące korzyści:

  • Bezpieczeństwo: platforma gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji.
  • Prostota: posiada platformę, która jest łatwa i prosta w użyciu.
  • Różnorodność: Możesz inwestować w dużą liczbę kryptowalut.
  • Społeczność: możesz uzyskać dostęp do społeczności z dużą liczbą użytkowników.

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak inwestować w kryptowaluty za pomocą eToro, ale pamiętaj, że musisz przeanalizować i sprawdzić, czy inwestowanie w kryptowaluty jest najlepszą opcją. Nie zapominaj, że fluktuacja jest zjawiskiem, przed którym nigdy nie będziesz bezpieczny i jak każda inwestycja niesie ze sobą ryzyko.

*Disclaimer: eToro to platforma multi-asset, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptowaluty, jak i handel CFD. Należy pamiętać, że CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Wyniki z przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczająca jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Copy trading to usługa zarządzania portfelem, świadczona przez eToro (Europe) Ltd., która jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo zmienne i nieuregulowane w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków. eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń oraz nie ponosi odpowiedzialności co do dokładności lub kompletności treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera wykorzystującego publicznie dostępne, niespecyficzne informacje o eToro


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!