Bitcoin Code: Co to jest i jak to działa?

Co to jest Bitcoin Code? Wiele osób w ostatnich latach zdecydowało się zainwestować w Bitcoin, niewątpliwie jedna z najpopularniejszych kryptowalut, jednak pojawiło się wiele pytań na temat tego, czym jest BTC Code i jak działa. W dzisiejszym wpisie opowiemy Ci o tej kryptowalucie.

Bitcoin Code

Początki Bitcoin Code

Ten projekt rozpoczął zespół dwóch osób, szczególnie zainteresowanych handlem i kryptowalutami. Po kilku latach studiowania różnych strategii handlowych i ewolucji rynku, opracowali oni aplikacje biznesowe do działania na rynku.

Co to jest Bitcoin Code?

Bitcoin Code to algorytm, który może handlować Bitcoin i automatycznie generować zyski dla inwestora, wykorzystując do tego sztuczną inteligencję.

Zobacz także:

 • Czym jest Bitcoin
 • Co to jest halving bitcoina
 • Co to jest Bitcoin System

Ale jak to działa?

Jeśli chodzi o sposób działania, kod ten nie precyzuje zbyt wiele na temat swojego oprogramowania, jednak na jego stronie internetowej można znaleźć następujące informacje w ogólnych zarysach:

 • Z BTC Code, inwestor może skorzystać z rosnącej zmienności inwestując zaledwie 250 USD poprzez system oparty na sztucznej inteligencji.
 • BTC Code jest dostępny w ponad 120 krajach i wystarczy wpłacić kapitał, aby algorytmy automatycznie zajęły się inwestycją.
 • BTC Code jest dostępny dla początkujących i zaawansowanych traderów z płynną aplikacją i łatwymi do zrozumienia instrukcjami. Jest on również stale aktualizowany zgodnie z trendami handlowymi.
 • System ten oferuje alternatywne opcje walutowe BTC, takie jak Litecoin, Ethereum i Ripple.

Bitcoin Code: Otwarcie rachunku

Należy dokonać bezpłatnej rejestracji konta, korzystając z formularza znajdującego się na górze strony. Jest to szybki i łatwy proces, który wymaga podania następujących informacji:

 • Twoje imię i nazwisko
 • Twój adres e-mail
 • Twój numer telefonu komórkowego
 • Po podaniu informacji należy kliknąć na „Rozpocznij teraz”.

Jeśli chodzi o aktywację konta, system weryfikacji jest bardzo szybki i wymaga podania niezbędnych informacji do zatwierdzenia nowego konta.

Depozyt

Środki mogą być wpłacane na konto handlowe, za pomocą karty kredytowej, debetowej lub przelewu bankowego. Bitcoin Code ma kilku partnerów brokerskich, którzy również akceptują e-waluty i kryptowaluty do wpłat. Kwota depozytu, o którym mowa powyżej, wynosi 250 dolarów.

Ponadto, pieniądze można wypłacić w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych kosztów (z wyjątkiem opłat, które mogą być naliczane przez instytucję bankową).

Platforma i aplikacja

BTC Code jest dostępny w wersji web-trader i może być również zainstalowany na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Bitcoin Code: Opłaty

Prowizje z BC wynoszą 2% od zyskownych transakcji i nie wymagają żadnych opłat rejestracyjnych na początku.

Podsumowując, Bitcoin Code to metoda handlu online, która oferuje klientom łatwe i bezpieczne zyski, ale trzeba być naprawdę bardzo uczciwym wobec BTC Code i wszystkich korzyści, które obiecuje, ponieważ według wielu doświadczonych analityków i inwestorów system nie działa idealnie i wygenerował ogromne straty dla tych, którzy zainwestowali w niego. Należy również zauważyć, że Bitcoin działa zgodnie z zasadami rynkowymi opartymi na popycie i podaży, więc jego zachowanie nie jest przewidywalne.

Szukasz brokera? Sprawdź nasze rekomendacje:

Minimalny depozyt:

€0.00

Minimalny depozyt:

€100.00

* 77% detalicznych kont CFD traci pieniądze

Minimalny depozyt:

€0.00


Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!