Jak działa Trading Central?

Trading Central to termin, który pomimo tego, że jest tak popularny wśród doświadczonych inwestorów, to jednak wielu nie wie jak działa. Właśnie z tego i innych powodów omówimy go w tym wpisie.

Na początek, należy bardzo jasno określić, czym jest Trading Central.

Trading Central

Trading Central

Trading Central jest firmą, która oferuje sygnały handlowe dla brokerów, innych firm i prywatnych przedsiębiorców. Sam Trading Central zapewnia szeroki zakres wskaźników technicznych i oscylatorów, które są przydatne dla inwestorów inwestujących w akcje, towary, indeksy, Forex, ETF i obligacje.

Innymi słowy, Trading Central jest dostawcą analizy technicznej, brokerem, który pozwala uzyskać wsparcie, jak również inne rodzaje danych na temat aktywów. Ponadto, jest on specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy nie są bardzo doświadczeni lub którzy korzystają z platform, które nie są najnowszej generacji. W tym celu Trading Central może być zintegrowany z MetaTrader 4, jest to oferowane na przykład przez Trade.com.

Ponadto, Trading Central jest autoryzowanym serwisem i przestrzega wszystkich obowiązujących międzynarodowych przepisów. Trading Central wysyła sygnały handlowe do swoich klientów w formie instrukcji handlowych. Innymi słowy, firma informuje swoich użytkowników o tym, jakie mogą być przyszłe ruchy aktywów, biorąc pod uwagę analizę techniczną.

Początki

Trading Central jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która została założona w 1999 roku, aby pomóc inwestorom w podejmowaniu lepszych decyzji handlowych. Udało się to dzięki połączeniu badań analityków z automatyczną analizą, taką jak oprogramowanie do rozpoznawania wzorców handlowych na wielu rynkach i w wielu językach.

Niektóre usługi

Aby lepiej zrozumieć jak działa Trading Central, powinieneś poznać niektóre z usług świadczonych przez różnych dostawców rynku.

  • Analiza techniczna skupiona na adaptacyjnych wykresach świecowych.
  • Generowanie wskaźników alfa dla MetaTrader (wskazujących opory 1, 2 i 3 oraz ich wsparcia.
  • Usługa wysyłania newslettera z pomysłami i analizami inwestycyjnymi.
  • Wybór danych z dyskusji, wzmianek na portalach społecznościowych i tym podobnych na temat głównych aktywów.
  • Połączenie analizy technicznej wykonywanej automatycznie.

Trading Central sam w sobie jest jedną z najbardziej kompleksowych usług na rynku finansowym.

Jak działa Trading Central?

Trading Central jest bardzo łatwy w użyciu; oferuje różnorodne usługi, które są zintegrowane z platformami brokerów. Jedną z najlepszych opcji handlowych jest MetaTrader, który jest nie tylko najbardziej popularną platformą wśród handlowców, ale jest uważany za system, który pozwala na handel z najlepszymi brokerami.

Jeśli chodzi o wskaźnik Trading Central, pomaga on inwestorom monitorować ruchy rynkowe na szerokiej gamie par walutowych, więc jego działanie można podsumować w następujący sposób:

Użytkownicy mogą dostosować ustawienia, tak aby dostosować wskaźnik do indywidualnych preferencji (ramy czasowe, rozmiar świec, wzory wykresów technicznych lub preferowane waluty).

Z poziomu aplikacji lub strony internetowej, użytkownicy mogą dostosować ustawienia na kilka sposobów:

  • Pary walutowe: wybierz pary walutowe według własnego uznania.
  • Okres oczekiwania: Wybierz żądany okres oczekiwania na transakcje.
  • Wykresy/ Aspekty techniczne: Wybór różnych filtrów analizy technicznej do handlu (Bollinger Bands, MACD, Japanese Candlestick Patterns).
  • Rozmiar świec: wybór przedziału czasowego wykresu, w którym chcesz znaleźć pomysły na transakcje.

Przykład

Przykładem jest Trade.com, broker, który ma bardzo dobrą jakość i oferuje bezpieczne środowisko handlowe ze wszystkimi zabezpieczeniami UE, licencjonowane platformy handlowe i dostępne w MetaTrader. Posiada również zdywersyfikowany portfel.

Mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi dowiedziałeś się jak działa Trading Central.

Szukasz brokera? Sprawdź nasze rekomendacje:

Minimalny depozyt:

€100.00

* 76% detalicznych kont CFD traci pieniądze
XTB
Minimalny depozyt:

€0.00

* 76% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty
Minimalny depozyt:

€0.00

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły

Tether (USDT): Co to jest i gdzie kupić?
Wśród wielu kryptowalut na rynku jest jedna, która wyróżnia się szczególnym elementem stabilności: Tether (USDT). Ta kryptowaluta, stworzona w celu zaoferowania równowagi w chaotycznym świecie walut cyfrowych, jest powiązana bezpośrednio z wartośc...