Jak działa eToro WebTrader? Recenzja

Platforma internetowa i aplikacja handlowa eToro oferują różnorodne aktywa finansowe, w które można inwestować. Ponadto eToro jest wiodącą nazwą w handlu online od czasu jego uruchomienia w 2007 roku. W tym artykule przyjrzymy się krok po kroku jak handlować za pomocą platformy Webtrader firmy eToro.

eToro WebTrader

Platforma eToro WebTrader

Platforma eToro WebTrader została stworzona, aby ułatwić handel online dla każdego, w dowolnym miejscu, przy użyciu innowacyjnej i intuicyjnej technologii.

Niektóre z cech WebTradera to:

  • Przystępny handel online,
  • Handel społecznościowy,
  • Unikalne oprogramowanie,
  • Darmowe konto demo,
  • Edukacja i szkolenia.

Jednym z elementów eToro, który jest szczególnie atrakcyjny dla nowych traderów jest możliwość założenia darmowego konta demo, pozwala to na przećwiczenie handlu i zapoznanie się z platformą przy użyciu wirtualnych pieniędzy przed wpłaceniem prawdziwych środków do systemu.

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

Jak działa WebTrader?

Teraz eToro WebTrader to system, który będzie używany do zarządzania portfelem eToro. Oto jak działa WebTrader:

Jak działa WebTrader:
Wersja demo jest darmowa i oferuje te same funkcje, co na koncie rzeczywistym: możesz zobaczyć stawki za prawdziwe pieniądze, informacje o handlu społecznościowym i zysk z każdej transakcji.
Aktualna wersja to eToro WebTrader 2.0, która integruje innowacyjne oprogramowanie eToro Copy Trading i CopyTrader; które pozwala na wyszukiwanie traderów do śledzenia i automatycznego kopiowania ich transakcji na swój rachunek.
Oprogramowanie Copy Trading zapewnia ranking udanych handlowców, więc nowi użytkownicy mogą łatwo skopiować ich transakcje.
Webtrader współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Chrome, Firefox czy Internet Explorer.
Ma sekcję pokazującą instrumenty, którymi możesz handlować, takie jak towary, pary walutowe i indeksy, a dla każdego instrumentu będzie wykres cenowy i alarm, który można ustawić, aby powiadomić Cię o osiągnięciu określonej ceny.
Przy każdym instrumencie znajdują się przyciski kupna i sprzedaży, a ich kliknięcie otworzy ekran, na którym można złożyć zamówienie.
Istnieje sekcja umożliwiająca przeglądanie otwartych transakcji, zleceń, historii i wiadomości, a także osobna sekcja pokazująca stan rachunku, zainwestowaną kwotę, zysk netto i kapitał. Jak również przycisk pomocy, dzięki któremu można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
eToro WebTrader ułatwia sprawdzanie dostępnych rynków bezpośrednio z ekranu głównego, gdzie znajdziesz różne opcje inwestycyjne i aktualne kursy rynkowe. Kliknięcie na ikonę wykresu obok każdej opcji spowoduje wyświetlenie wykresu, dając dostęp do wszystkich danych, które mogą być potrzebne do podjęcia decyzji inwestycyjnych.

eToro WebTrader 2.0

Warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do oryginalnej aplikacji WebTrader, eToro WebTrader 2.0 pozwala klientom zarządzać transakcjami bezpośrednio z centralnej platformy za pomocą sekcji portfolio. W związku z tym, klienci będą mogli:

  • Handlować osobiście, składając zamówienia bezpośrednio.
  • Zarządzać i monitorować swoje osobiste pozycje na rynku.
  • Zarządzać i monitorować transakcje innych inwestorów, jeśli korzystają oni z funkcji CopyTrader.

CopyTrader eToro

CopyTrader jest zastrzeżonym oprogramowaniem opracowanym i należącym do eToro i jak wspomniano wcześniej, został zintegrowany z eToro WebTrader 2.0. Dzięki tej integracji klienci handlujący z eToro korzystają z oprogramowania opracowanego w celu zapewnienia inwestorom online łatwej w obsłudze aplikacji z silnym naciskiem na handel społecznościowy.

Ponadto, CopyTrading zmniejsza potrzebę ciągłego monitorowania wahań rynkowych, ponieważ aktywność inwestorów, których kopiujesz, będzie automatycznie replikowana na Twoim rachunku.

eToro

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

W tym przypadku nowa i zaktualizowana platforma eToro daje traderom online łatwy dostęp do listy skutecznych traderów do skopiowania oraz możliwość automatycznego wyszukiwania, śledzenia i kopiowania ich. Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepszych handlowców eToro do skopiowania.

Czy wiesz, że z eToro możesz również kupić:

*ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI: eToro to platforma obejmująca wiele aktywów, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje, jak i handel kontraktami CFD.
Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczającą podstawą do podjęcia decyzji inwestycyjnej.
Copy Trading nie jest równoznaczny z doradztwem inwestycyjnym. Wartość inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.
eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD, nie składa żadnych oświadczeń i nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera przy użyciu konkretnych informacji o eToro, które nie są publicznie dostępne.

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły