Recenzja JPMorgan Funds – China A-Share Opportunities Fund lu1706168710

Jako nowy inwestor, będziesz miał pomysł na inwestowanie w produkt, który daje Ci możliwość odzyskania swojej inwestycji i uzyskania dodatkowych zysków. Fundusze inwestycyjne dają Ci taką możliwość. Fundusze oferują stały lub zmienny dochód zgodnie z ustaloną w tym celu strukturą. Wielu traderów zaleca utrzymanie inwestycji do momentu osiągnięcia terminu określonego przez fundusz. Dlatego dziś przedstawiamy krótki rzegląd JP Morgan Funds – China A-Share Opportunities Fund lu 1706168710″.

JPMorgan Funds

Cel inwestycyjny funduszu China A-Share Opportunities lu 17006168710

Celem subfunduszu jest zapewnienie długoterminowego wzrostu kapitału poprzez inwestowanie głównie w Chinach. Co najmniej 67% aktywów subfunduszu będzie inwestowane w akcje spółek mających siedzibę lub prowadzących większość swojej działalności gospodarczej w Chińskiej Republice Ludowej, w tym spółek o małej kapitalizacji.

Chińska Republika Ludowa była pierwszym krajem, który wyszedł z kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19. Jest to jedyna duża gospodarka, która zakończyła rok 2020 z dodatnim wzrostem. W ubiegłym roku motorem były inwestycje w infrastrukturę, podczas gdy konsumenci pozostawali ostrożni, ale to zaczyna się zmieniać i sektor prywatny ponownie napędzał wzrost w ostatnich miesiącach, powiedziała w konferencji online Lucia Gutiérrez-Mellado, dyrektor na Hiszpanię i Portugalię w JP Morgan.

Jedną z kwestii korzystnych dla Chin jest fakt, że wiele krajów nadal stosuje środki ograniczające i zwraca się do Chin jako dostawcy, aby nie przerywać swoich łańcuchów produkcyjnych.

Aspekty, które zwiększają atrakcyjność inwestycji w China A-Share Opportunities Fund lu 17006168710.

China A-Share Opportunities Fund lu 17006168710, sektory i fundusze

Sektory, w których Fundusz widzi największy potencjał to sektor technologiczny, konsumencki i opieki zdrowotnej. Sektor technologiczny jest wiodącym sektorem ze względu na aspiracje chińskiego rządu, aby kraj stał się autonomiczny, wiodące gałęzie przemysłu, takie jak motoryzacja z samochodami elektrycznymi, przemysł półprzewodników i rozwój oprogramowania.

Wzrost klasy średniej skutkuje unowocześnianiem wydatków, które wymagają na co dzień produktów wyższej jakości. Czynniki te, w połączeniu z rosnącą falą handlu internetowego i zwiększoną turystyką krajową, napędzają wydatki konsumentów. Z drugiej strony, jeśli chodzi o sektor opieki zdrowotnej, to nawet przed wprowadzeniem COVID-19 brakowało odpowiednio rozbudowanego zaplecza diagnostycznego i opieki zdrowotnej. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami konsumentów, nacisk na poprawę wydatków na opiekę zdrowotną w Chinach pozostaje wyraźnym trendem strukturalnym dla inwestorów.

JP Morgan, proponuje w tym kontekście trzy strategie. Podkreśla również znaczenie zespołu 95 menedżerów i analityków zajmujących się rynkami wschodzącymi oraz regionem Azji i Pacyfiku.

Na szczycie piramidy opcji znajduje się JPMorgan Funds – China A-Share Opportunities Fund, który jest dedykowany wyłącznie akcjom typu A i tym samym stanowi bardziej bezpośrednią ekspozycję na spółki krajowe i chiński sektor prywatny.

JPMorgan Funds – China Fund rozszerza scenariusz na całe Chiny, z akcjami typu A (z maksimum 40%) i akcjami typu H, który oferuje ekspozycję na duże spółki, szczególnie z branży e-commerce. Wreszcie, na samym dole, JPMorgan Funds – Greater China Fund obejmuje oprócz Chin także Tajwan i Hong Kong. Wszystkie trzy stosują ten sam proces inwestycyjny, są funduszami najlepszych pomysłów i skoncentrowanych portfeli i są zarządzane przez Howarda Wanga i Rebeccę Jiang.

Kraje, w których Fundusz jest zarejestrowany

Fundusz posiada rejestrację w takich krajach jak:

Austria, Belgia, Curaçao i St. Martin, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Jersey, Luksemburg, Irlandia, Norwegia, Szwecja i Szwajcaria, z których wszystkie zostały zarejestrowane w 2015 r. Ponadto. Włochy zarejestrowały się w 2017 r., Hiszpania i Portugalia w 2019 r.

Podsumowując, Chiny to kraj, który powinien być postrzegany jako wielka szansa, ze względu na jego postępy w nowych technologiach, medycyna, infrastruktura, turystyka wśród innych sektorów. Inwestycje w chińskie firmy lub produkty finansowe może zapewnić dobry powrót naszej inwestycji. Dobrą opcją jest fundusz The China A-Share Opportunities Fund lu 17006168710. Szczegółowe informacje na temat tego funduszu można znaleźć na stronie JPMorgan.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na tematy finansowe, odwiedzaj i udzielaj się na blogu Rankia Polska.


Rekomendowany przewodnik

Przewodnik obsługi Funduszy Inwestycyjnych

Dowiedz się wszystkiego o funduszach inwestycyjnych. Poznaj podstawy i zacznij mądrze inwestować.

Wolno pobierać

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!