Czym jest kryptowaluta Gala i jak działa Gala Games?

W zdecentralizowanym ekosystemie Gala Games gracze nie tylko posiadają swoje elementy w grach. Mają także wpływ na rozwój mapy drogowej Gala Games. Platforma ta zawiera szereg gier umożliwiających zarabianie bitcoinów. Omówimy dzisiaj czym jest Gala Coin i jak działa Gala Games.

kryptowaluta Gala Games

Gala Coin

Gala Coin ma na celu poprowadzenie branży gier w innym kierunku, dając graczom kontrolę nad ich grami. Innymi słowy, głównym celem Gala Games jest tworzenie „gier blockchainowych, które użytkownicy chcą grać”.

Po wejściu na giełdę Binance w dniu 13 września 2021 r. token GALA osiągnął najwyższą w historii wartość 0,11633 USD za jeden token. Obrót tym aktywem cyfrowym wzrósł z około 4 milionów dolarów dziennie do ponad 800 milionów dolarów w momencie pisania tego tekstu.

Obecnie cena Gala kształtuje się następująco:

1 GALA = 0,30546 USD (stan na 17 stycznia 2022 r.).

Co to jest Gala Games i jak działa?

Gala Games (GALA) to platforma, która tworzy różnorodne gry oparte na blockchainie; każda z nich zapewnia graczom rzeczywiste prawo własności do elementów gry dzięki wykorzystaniu niezbywalnych tokenów (NFT).

Platforma została uruchomiona w 2020 roku. Została opracowana przez zespół 60 osób, a obecnie ma ponad 1,3 mln aktywnych użytkowników na całym świecie. Eric Schiermeyer, Dyrektor Generalny Gala Games, jest jednym ze współzałożycieli firmy Zynga, popularnego producenta gier społecznościowych.

Ale jak to działa? Gala Games oferuje szeroki wachlarz gier dla swoich użytkowników. Wszystkie gry są w 100% darmowe i dostępne za pośrednictwem zdecentralizowanej aplikacji blockchain (DApp):

Gry, w których można wygrać Bitcoiny od Gala Games

Niektóre gry, nad którymi pracuje Gala Games, to:

  • Mirandus. Epicka przygoda fabularna fantasy, w której gracze walczą z potworami w różnych lokacjach i budują swoje ziemie, aby uzyskać dochód.
  • Fortified. Gra typu PvP typu tower defence, w której gracze testują swoje strategie, korzystając z różnych zasobów należących do graczy.
  • Echoes of Empire: gra strategiczna science fiction, w której gracze toczą wojnę o rzadkie zasoby rozproszone po całym wszechświecie.
  • Spider Tank. Gra typu MOBA (multiplayer online battle arena), w której gracze rywalizują na różnych mapach, używając czołgów i różnych rodzajów broni.
  • Town Star: gra o budowaniu i rozwoju miast, w której gracze z całego świata rywalizują o wygraną w NFT.

Znajduje się tu również pełny sklep NFT, który obsługuje wszystkie przedmioty w grze należące do gracza. Przedmioty są podzielone na zwykłe, niezwyczajne, rzadkie, epickie, legendarne i starożytne.

Cechy Gala Games

Niektóre z najważniejszych funkcji to:

  1. Zbudowany na Binance Smart Chain: pierwotnie zbudowany na blockchainie Ethereum, Gala Games wykorzystuje obecnie Network Bridge DApp, aby połączyć token GALA z Binance Smart Chain jako aktywo BEP-20.
  2. Kierowana przez społeczność: Sieć Gala Games opiera się na węzłach należących do społeczności, które pomagają zasilać platformę.
  3. Ogromna społeczność: Gala Games ma ponad 1,3 miliona aktywnych użytkowników.
  4. Wiele gier: gry fabularne, gry o eksploracji kosmosu, gry typu tower defence i inne.
  5. Zintegrowany sklep: dzięki zintegrowanemu rynkowi gracze mogą łatwiej kupować i sprzedawać przedmioty w grze.

Gala Token

Platforma ma swój własny token użytkowy, znany jako GALA. Jest on wykorzystywany jako główny zasób cyfrowy w ekosystemie Gala do zakupu przedmiotów, płatności i nagradzania węzłów. Łączna liczba węzłów, które mogą uczestniczyć w tym procesie, jest ograniczona do 50 000.

Ponadto, token GALA ma ustaloną maksymalną podaż 50 miliardów jednostek, każdego dnia rozprowadzanych jest łącznie 17 123 286 GALA, z czego połowa trafia do operatorów węzłów założycielskich, a druga połowa do sklepu Gala Games. Ponadto Gala Games uwzględniła w swoim harmonogramie emisji cykl halving (następny halving zaplanowany jest na 21 lipca 2022 r., kiedy to liczba emitowanych GALA spadnie do 8 561 643 sztuk dziennie).

Zobacz także:

Szukasz brokera do inwestowania w kryptowaluty? Sprawdź nasze rekomendacje

Minimalny depozyt:

€100.00

* 76% detalicznych kont CFD traci pieniądze
XTB
Minimalny depozyt:

€0.00

* 76% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty
Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły

Najlepsze Altcoiny: Ranking
Coraz więcej mówi się o kryptowalutach, walutach cyfrowych, które rewolucjonizują rynek finansowy, ale nadal istnieje wiele dezinformacji, błędnych informacji, a nawet pomyłek, które stają się normą. Tak jest w przypadku Bitcoina, który będąc najp...