Visual Chart: Co to jest i jak działa?

Czy słyszałeś kiedyś o Visual Chart? Jest to jedna z wielu platform transakcyjnych dostępnych w sieci. Przeanalizujmy razem główne cechy tego oprogramowania, aby zrozumieć, czy Visual Chart jest właśnie dla Ciebie.

Visual Chart: Co to jest i jak działa?

Visual Chart: Co to jest i jak działa?

Visual Chart jest platformą transakcyjną dostępną obecnie w wersji Visual Chart 6.

Nazwa platformy pochodzi od tego, że Visual Chart pozwala na wizualizację danych rynkowych w dowolny sposób, wykorzystując zaawansowane wykresy, dostosowując listy notowań rynkowych oraz wizualizując okna DOM i wiadomości finansowe.

Visual Chart wykorzystuje architekturę 64bit, ale możliwe jest również użycie specjalnej aplikacji lub wersji lite w przypadku, gdy Twoje urządzenie to MAC.

Chmura i synchronizacja

Zawartość Visual Chart będzie ściśle związana z Twoim kontem, oznacza to, że wszystko co zrobisz będzie zapisane w chmurze, dzięki czemu będziesz miał dostęp do wszystkiego co potrzebujesz z dowolnego urządzenia. Możliwe będzie również udostępnianie i odbieranie materiałów.

Ta ostatnia funkcja otwiera wiele drzwi, ponieważ pozwala na udostępnienie danych, na przykład przed podróżą, zaufanej osobie. W ten sposób, bez względu na to, co stanie się z Twoimi urządzeniami, nadal będziesz mógł wykonywać wszystkie operacje, które chcesz.

Ta funkcja jest najbardziej przydatna, jeśli rozważasz pracę w grupie lub dzielenie się swoimi dziełami z przyjaciółmi, lub odwrotnie, odbieranie lub wyszukiwanie materiałów stworzonych przez innych użytkowników, które mogą być dla Ciebie przydatne, np. indeksów.

Dane rynkowe, listy notowań i okna DOM

Visual Chart daje Ci dostęp do historycznych danych rynkowych z ponad 20 lat i dostarcza Ci globalnych danych rynkowych aktualizowanych w czasie rzeczywistym.

Listy notowań pozwalają na przegląd aktywów, które można zamówić, takie jak: zysk kwartalny, roczny zwrot, wolumen, otwarcie, zamknięcie…

Okna DOM pozwalają na przeglądanie wielkości zakupów i sprzedaży dla każdego poziomu cenowego.

Nieograniczona przestrzeń robocza

Nie do przecenienia jest fakt, że obszar roboczy nie ma maksymalnej liczby stron. Oznacza to, że możesz zdecydować, ile i jakie okna otworzyć, wybrać ich położenie i rozmiar oraz zrobić to tyle razy, ile chcesz. Innymi słowy, jeśli potrzebujesz 10 okien, aby mieć oko na wszystko, możesz zdecydować, czy zorganizować je wszystkie na jednej stronie, czy podzielić je na kilka stron, nawet po jednej na stronę. Dzięki temu będziesz mógł zorganizować wizualizację danych w dowolny sposób, nie martwiąc się o maksymalny limit wizualizacji, który zmusiłby Cię do usunięcia strony w celu stworzenia kolejnej.

Visual Chart zawiera w swojej cenie kilka narzędzi do analizy danych z ogólnego, technicznego i graficznego punktu widzenia.

Wniosek

Czy polecamy Visual Chart? Odpowiedź brzmi: przetestuj to sam. Najlepszą strategią jest nie tylko ufać artykułom i recenzjom, ale sprawdzić cechy platform transakcyjnych i przetestować je. W tym przypadku nic Cię nie powstrzyma, ponieważ możesz pobrać oprogramowanie i mieć dostęp do bezpłatnego okresu próbnego. Więc to zależy od Ciebie, musisz sam sprawdzić, czy zadowala Twoje potrzeby, ale na pewno zalecamy wypróbowanie go.


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!