Recenzja BUX Zero | Prowizje, produkty i opinie

Jedną z przyczyn demokratyzacji inwestycji giełdowych jest pojawienie się brokerów internetowych, którzy ułatwiają dostęp do rynków finansowych. Jednym z nich jest Bux Zero, czyli Bux 0, neobroker, który od 2014 r. wykazuje szybki wzrost, nie tylko pod względem liczby klientów, ale także innowacyjności swoich produktów i usług. Nasza recenzja Bux Zero, przeanalizuje jego zasady, produkty, platformę, prowizje i inne.

O firmie Bux Zero

Bux Zero jest regulowanym brokerem internetowym, którego celem jest ułatwienie setkom tysięcy Europejczyków inwestowania na giełdzie, umożliwiając im uzyskiwanie zwrotu z zainwestowanych pieniędzy na najważniejszych rynkach finansowych świata. Jest on dostępny w Holandii, Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Irlandii i Hiszpanii.

Ta platforma inwestycyjna jest skierowana przede wszystkim do millenialsów, choć niewątpliwie jest dostępna dla osób w każdym wieku, które spełniają minimalne wymogi prawne do otwarcia rachunku u brokera. Jego główny cel podkreśla nazwa, ponieważ Bux Zero dąży do zminimalizowania prowizji stosowanych w transakcjach giełdowych, co przeanalizujemy poniżej.

Recenzja BUX Zero: regulacje, produkty, platforma transakcyjna i prowizje

W tej recenzji zobaczymy punkt po punkcie wszystkie cechy tego brokera. W szczególności przyjrzymy się regulacjom, produktom, platformie transakcyjnej, prowizjom, rodzajom zleceń i wreszcie naszej opinii na ich temat.

Regulamin: Czy Bux Zero jest bezpieczny?

Usługi inwestycyjne w akcje i ETF-y BUX Zero są świadczone przez BUX B.V., spółkę zarejestrowaną w Izbie Handlowej w Amsterdamie pod numerem 58403949. Ponadto BUX B.V. posiada zezwolenie Holenderskiego Urzędu ds. Rynków Finansowych (Autoriteit Financiële Markten – AFM) i podlega jego regulacji.

Ze swojej strony, usługi kryptowalutowe BUX Zero są świadczone przez BUX Alternative Investments BV (BUX AI), który jest zarejestrowany jako dostawca usług kryptowalutowych w De Nederlandsche Bank N.V. (DNB), która nadzoruje przestrzeganie przez firmę przepisów ustawy o zapobieganiu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (Wwft) oraz ustawy o sankcjach z 1977 r. (Sanctiewet 1977).

W przypadku środków zdeponowanych w Bux Zero możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze będą bezpiecznie przechowywane w ABN AMOR Clearing Bank N.V. i są chronione przez holenderski system gwarantowania depozytów (DGS). Oznacza to, że Twoje pieniądze są gwarantowane do kwoty 100 000 EUR na posiadacza.

Produkty

Bux Zero oferuje inwestorom detalicznym i handlowcom najlepsze akcje z UE i USA, a także szeroki wybór funduszy ETF i kryptowalut. Szeroka oferta BUX obejmuje BUX Crypto, ekskluzywną platformę do kupowania ulubionych kryptowalut w euro i bez prowizji, oraz BUX X, platformę, na której można handlować kontraktami CFD na akcje, indeksy i towary.

Broker ten oferuje obecnie około 2000 akcji europejskich i amerykańskich, a także szeroki wybór funduszy ETF. W momencie debiutu oferował akcje 55 spółek o największej kapitalizacji na świecie. Oferują również ponad 30 różnych kryptowalut do kupna i sprzedaży.

Na swojej stronie internetowej mają wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć wszystkie produkty, które oferują swoim użytkownikom.

Podsumowując, Bux Zero i ich platformy inwestycyjne są regulowane i całkowicie bezpieczne więc możesz inwestować bez obaw.

Platforma transakcyjna

Własna platforma transakcyjna Bux Zero jest dostępna w wersji internetowej i mobilnej, przy czym ta druga jest najczęściej używana przez inwestorów i traderów. Możesz otworzyć swoje konto w ciągu kilku minut i rozpocząć handel z minimalnym depozytem w wysokości 50 euro, który możesz wpłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowego.

Dzięki aplikacji Bux Zero możesz zacząć inwestować bez większych kłopotów i z niskimi prowizjami. Plany inwestycyjne dają na przykład możliwość skorzystania z zasady procentu składanego i stworzenia własnego funduszu na okres emerytalny. Można również inwestować w celu uzyskania pasywnego dochodu dzięki dywidendom wypłacanym przez niektóre spółki.

Na platformie Bux Zero działa również centrum edukacji finansowej przeznaczone dla osób o różnym poziomie doświadczenia. Wzmacnia to politykę firmy polegającą na demokratyzacji inwestycji, która leży u podstaw jej produktów i usług.

Prowizje

Jak wspomniano powyżej, Bux Zero ma na celu ułatwienie inwestowania osobom indywidualnym poprzez oferowanie niskiego oprocentowania i rezygnację z niektórych prowizji:

Wszystkie zlecenia dotyczące kryptowalut0 €
Wszystkie zlecenia na udziały częściowe0 €
Wszystkie zlecenia w USA0 €
Zlecenia w UE0 €
Zlecenia na ETF-y0 €
Wpłaty i wypłaty0 €
Opłata za przechowywanie0 €
Notowania w czasie rzeczywistym0 €
Zlecenia rynkowe dotyczące akcji i ETF-ów w UE1 €
Zlecenia z limitem ceny na akcje i ETF-y w UE1 €
Plan inwestycyjny funduszy ETF1 €
Prowizja Forex0.25%

Rodzaje zleceń

Aby zadowolić wszystkie typy inwestorów i traderów, Bux Zero oferuje różne rodzaje zleceń do realizacji na akcjach, ETF-ach i kryptowalutach:

  • Zlecenia zerowe: Jest to specjalny rodzaj zlecenia, które jest realizowane na koniec sesji giełdowej, między godziną 16 a 17. Jeśli wystawisz Zlecenie zerowe po godzinie 16:00, zostanie ono zrealizowane następnego dnia..
  • Zlecenia z limitem ceny: jest to rodzaj zlecenia, które jest realizowane po określonej cenie. Określają one maksymalną cenę, jaką użytkownik jest skłonny zapłacić za akcje lub ETF, lub minimalną cenę, jaką jest skłonny otrzymać przy sprzedaży tych instrumentów.
  • Zlecenia rynkowe: zlecenie, które jest realizowane bezpośrednio po najlepszej dostępnej cenie rynkowej.
  • Plan inwestycyjny: Inwestor może stworzyć długoterminowy plan inwestycyjny polegający na comiesięcznych zakupach wybranego przez siebie funduszu ETF. Są to zlecenia zerowe, ponieważ nie pobiera się prowizji za pojedyncze zlecenie, lecz 1 euro miesięcznie za cały plan inwestycyjny.

Recenzja Bux Zero: Główne zalety i wady

Zalety inwestowania z Bux Zero

  • W porównaniu z innymi platformami inwestycyjnymi, BUX ZERO ma najniższe prowizje w branży.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa i regulacji
  • Posiadają duże doświadczenie w branży i mają wielu użytkowników.
  • Broker internetowy z dużym potencjałem rozwoju
  • Doskonała alternatywa dla tradycyjnych brokerów bankowych

Wady inwestowania za pomocą Bux Zero

Ogólnie rzecz biorąc, wady BUX Zero są porównywalne z wadami innych brokerów internetowych. Nie otrzymasz takiej indywidualnej uwagi, jaką otrzymałbyś w prywatnym banku inwestycyjnym. Z drugiej strony, będziesz miał większą swobodę i niższe prowizje podczas handlu.

Promocja powitalna Bux Zero

Po rejestracji w serwisie Bux Zero otrzymasz jeden darmowy udział, a po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz kolejny darmowy udział. Możesz również zdobyć do 10 darmowych udziałów, jeśli zaprosisz swoich znajomych do BUX Zero, korzystając z Twojego unikalnego linku.

Recenzja Bux Zero i wnioski

Podsumowując, Bux Zero to bezpieczny i dość wszechstronny neobroker, który umożliwia inwestowanie w najważniejsze akcje w UE i USA przy niskich lub zerowych prowizjach i z telefonu komórkowego. Można czerpać korzyści z zysków kapitałowych lub dywidend, a także inwestować długoterminowo dzięki planom inwestycyjnym funduszy ETF, które pozwolą w przyszłości w pełni wykorzystać posiadane oszczędności.

Być może zainteresuje Cię również:


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!