Handel online: Najlepsi brokerzy

Handel online rozwija się w zawrotnym tempie i zjawisko to jest ogólnoświatowe. Dostęp do wielu danych i informacji w czasie rzeczywistym oraz wygoda, jaką daje możliwość handlowania za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu, sprawiły, że handel online stał się popularny. Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, więc spójrzmy na najlepszych i najbezpieczniejszych brokerów do handlu online.

handel-online

Handel online: Ranking najlepszych brokerów

Rozwój handlu online jest zdecydowanie czymś pozytywnym dla tych, którzy czytają ten artykuł. Możliwość inwestowania poprzez handel w zaciszu własnego domu i sprawdzanie danych na żywo jest czymś, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia.

Jest to główny powód, dla którego handel online stał się tak popularny – wygoda. Znaczenie danych nie może być niedoceniane, w rzeczywistości, nawet jeśli handel online jest nadal rodzajem hazardu, bez względu na to, jak dobrze zbadane są Twoje wybory, fakt, że w przeszłości nie miałeś dostępu do wszystkich tych danych często sprawiał, że był to prawdziwy rzut monetą.

Dziś wszystko się zmieniło, handel online jest powszechny i możliwe jest inwestowanie z praktycznie dowolną kwotą pieniędzy. Jakie są problemy? Sam fakt, że jest to handel online.

Rozwój handlu jest z pewnością pozytywny, ale wymaga szczególnej ostrożności w wyborze brokerów. Podczas gdy w przeszłości niektórzy brokerzy wzięliby łup i uciekli, dziś mogą ściągać te same oszustwa z zacisza swojej kanapy w domu.

Top 5 najlepszych brokerów do handlu online

XTB

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje XTB, z darmowym kontem demo, minimalnym depozytem w wysokości 100$, bezpiecznymi i szybkimi wpłatami i wypłatami, wsparciem na czacie 24 godziny na dobę oraz dostępną aplikacją mobilną.

XTB

8.75/ 10

Rynki:

Polska, Europa

Dostępne są różne rodzaje produktów (akcje, ETFy, CFD).

XTB jest regulowany i nadzorowany przez FCA, CySEC, IFSC i KNF.

Szkolenie akademii i pracowników, obsługa klienta w języku polskim

Minimalny depozyt:

€0.00

eToro

Szczególne wyróżnienie należy się z pewnością eToro, któremu udało się zaoferować godny szacunku produkt za bardzo rozsądną cenę, dlatego też jest on wymieniany niemal wszędzie.

Należy również zauważyć, że ten broker, ze swoją platformą, również ułatwił i rozpowszechnił praktykę copy-trading, bardzo przydatną dla początkujących handlowców lub dla handlowców, którzy chcą dać trochę solidności do swojego portfela przez „poleganie” na operacjach innych doświadczonych handlowców.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

€100.00

DEGIRO

Firma ma siedzibę w Amsterdamie. Została stworzona przez pięciu byłych współpracowników, którzy uznali, że możliwe jest zapewnienie klientom indywidualnym takiego samego dostępu do rynku przy niższych kosztach jak klientom instytucjonalnym.

DEGIRO oferuje akcje, kontrakty terminowe i wiele innych aktywów, ale nie ma możliwości handlu walutami ani kontraktami CFD.Różnorodność akcji, opcji i kontraktów terminowych jest bardzo konkurencyjna, ale wybór funduszy i obligacji jest przeciętny.

DEGIRO

8.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Najlepszy broker giełdowy Rankia Awards 2021

Ponad 50 rynków światowych, brak opłat za przechowywanie, dywidendy i tantiemy uwzględnione.

Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.

Minimalny depozyt:

€0.01

Interactive Brokers

W IBKR mogą Państwo handlować akcjami, ETF-ami, opcjami, kontraktami terminowymi, walutami sportowymi, obligacjami i funduszami na całym świecie, w 135 miejscach rynkowych, przy niskich prowizjach i kosztach finansowania. Ich platformy handlowe i narzędzia są dostępne na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych i stronach internetowych. Możesz przeglądać dane rynkowe, swoje pozycje i handlować wieloma klasami aktywów i produktami z jednego konta.

IBKR jest regulowany przez SEC, FINRA, NYSE, FCA i inne agencje regulacyjne na całym świecie.

Rynki:

Polska, Europa, USA, Kanada, Azja, Australia

Wiarygodny broker z 1,54 mln rachunków klientów i kapitałem 10,01 mld USD, notowany na Nasdaq.

Niskie prowizje i najlepsza egzekucja cen możliwa dzięki systemowi IB SmartRoutingSM.

Darmowe platformy handlowe i narzędzia - wystarczająco potężne dla profesjonalnych traderów, ale zaprojektowane dla każdego.

Minimalny depozyt:

€0.00

Przeczytaj także:

Handel online: Wniosek

Obecnie istnieje wielu brokerów, którzy pozwalają na bezpieczny handel online. Radzimy sprawdzić ich certyfikaty (a więc i przepisy, którym podlegają), aby dowiedzieć się, jak bardzo są bezpieczne. Następnie zalecamy sprawdzić opinie, żeby dowiedzieć się o ewentualnych problemach brokera.

Minimalny depozyt:

€100.00

* 81% detalicznych kont CFD traci pieniądze

Minimalny depozyt:

€0.00

Minimalny depozyt:

€0.00


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!