eToro Portfel: Jak kupować kryptowaluty na eToro?

Portfel eToro jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych portfeli na świecie. Ten cyfrowy portfel pozwala na wysyłanie, odbieranie i przechowywanie kryptowalut z Twojego konta eToro lub z zewnętrznego portfela. W tym wpisie skupimy się na tym, które kryptowaluty możesz kupić za pomocą eToro Wallet. Zastanawiasz się, jak wysłać kryptowaluty do „eToro Wallet”? W tym poście wyjaśnimy, jak można to zrobić łatwo i bezpiecznie.

portfel etoro

eToro portfel kryptowalutowy

eToro jest brokerem, który specjalizuje się w handlu i jego działalność obejmuje analizę techniczną danych liczbowych w celu posiadania bezpiecznej strategii. Jedną z innowacji jest to, że można to zrobić za pośrednictwem platform lub aplikacji, tak jak robi to eToro.

Broker ten został założony w 2007 roku w Tel Awiwie przez Yoni Assia i Ronen Assia wraz z Davidem Ringiem i obecnie posiada biura w Izraelu, na Cyprze i w Wielkiej Brytanii. Obecna wartość eToro szacowana jest na 8.8 miliarda dolarów.

eToro Kryptowaluty

Kryptowaluta to rodzaj waluty, która powstała w 2009 roku jako waluta o „wartości wirtualnej”. Każda jednostka kryptowaluty ma swoją wartość na rynku. Tego typu waluty są zarządzane za pomocą specjalnego oprogramowania, które posiada blockchain i nie wymaga banku do zarządzania nimi.

Jakie krypto na eToro?

Możesz kupować, przechowywać, wysyłać i odbierać ponad 120 kryptowalut w tym portfelu, a także konwertować między ponad 500 parami kryptowalut w innych kryptowalutach, bez potrzeby przenoszenia lub przesuwania czegokolwiek na inne strony.

Kryptowaluty jako aktywa realne (dla mieszkańców spoza USA)
AAVE
ADA
ALGO
BAT
BCH
BNB
BTC
COMP
DASH
DOGE
EOS
ETC
ETH
LINK
LTC
MANA
MATIC
MIOTA
NEO
TRX
UNI
XLM
XRP
XTZ
YFI
ZEC

Spready kryptowalutowe

KryptowalutySpready
Bitcoin0.75%
BCH Bitcoin Cash1.90%
ETH Ethereum1.90%
ETC Ethereum Classic1.90%
DASH2.90%
XRP2.45%
ADA Cardano2.90%
LTCL1.90%

Jak otworzyć eToro Wallet?

Aby założyć konto należy pobrać aplikację na telefon komórkowy lub dowolny komputer, w której należy wybrać opcję „Dołącz teraz”, przy czym należy wpisać wszystkie wymagane dane. Pamiętaj, że możesz założyć konto bezpośrednio lub po prostu zacząć od konta demo, które pozwoli Ci poćwiczyć, zanim zdecydujesz się zainwestować w kryptowaluty. Ten rodzaj konta demo da Ci 100 000 $ jako sposób na eksperymentowanie bez utraty pieniędzy.

Jeśli inwestujesz po raz pierwszy, możesz skorzystać z często zadawanych pytań na eToro, a także przeczytać informacje o tym, jak inwestować.

 • Więcej informacji i opinii na temat tego brokera w naszej recenzji eToro

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Inwestowanie

 1. Po zakończeniu procesu, który pokaże Ci jak inwestować, musisz wyszukać walutę, którą chcesz kupić lub w którą chcesz zainwestować.
 2.  eToro poprosi Cię o wybranie opcji inwestycyjnej.
 3. Po wybraniu opcji inwestycyjnej, wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować w danej walucie.
 4. Po wybraniu kwoty, należy zatwierdzić transakcję, aby inwestycja została ostatecznie zrealizowana. Należy być na bieżąco, aby poznać wahania i cenę kryptowaluty na rynku.

W tym przypadku platforma eToro pozwala na kopiowanie inwestycji niektórych jej użytkowników (CopyTrading), dzięki czemu możesz otwierać i zamykać swoje pozycje podglądając innych, co ułatwi Ci pracę, jeśli nie jesteś doświadczonym inwestorem.

Korzyści

Wreszcie, inwestowanie w kryptowaluty oferuje Ci następujące korzyści:

 • Bezpieczeństwo: platforma gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji.
 • Prostota: platforma, która jest łatwa i prosta w użyciu.
 • Różnorodność: Możesz inwestować w dużą liczbę kryptowalut.
 • Społeczność: możesz uzyskać dostęp do społeczności z dużą liczbą użytkowników.

Czy portfel eToro jest bezpieczny?

„eToro Wallet” jest wysoce bezpieczny; posiada klucz prywatny i usługę bezpieczeństwa, aby odzyskać dostęp do portfela w razie potrzeby. Możesz również przechowywać, otrzymywać lub przesyłać kryptowaluty w dowolnym miejscu na blockchainie z własnym unikalnym i prywatnym adresem osobistym na łańcuchu.

Jak wysłać kryptowaluty do eToro Wallet?

eToro Wallet to cyfrowy portfel, który pozwala przechowywać, odbierać i wysyłać kryptowaluty. Jest to aplikacja, którą można pobrać poprzez iOS lub Android i jest regulowana przez GFSC (Guernsey Financial Services Commission).

Przekazywanie lub wysyłanie monet odnosi się do czynności polegającej na wycofywaniu monet z platformy eToro do Portfela eToro. Aby to zrobić, musisz kliknąć na pozycję w swoim Portfelu i otworzyć okno „Edytuj transakcję”.

Jeśli wybrana pozycja spełnia wymagania do przeniesienia, opcja przeniesienia pojawi się pod polem „Invested”.

Krok po kroku 👉 Wysyłanie kryptowalut do eToro Money:

Time needed: 5 days.

Wysyłanie kryptowalut do eToro Money:

 1. Pobierz aplikację eToro Money

  Pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację eToro Money. Po otwarciu aplikacji pojawi się opcja transferu aktywów kryptowalutowych do portfela kryptowalutowego. Yo musi mieć dostęp komórkowy do telefonu (SMS), ponieważ w aplikacji eToro Money obowiązkowe jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA)

 2. Portfolio

  Kliknij na tab Portfolio.

 3. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz transferować

  Jeśli masz więcej niż jedną kryptowalutę, wybierz tę, którą chcesz przenieść.

 4. Kliknij na konkretną transakcję

  System wyświetli wszystkie Twoje otwarte transakcje dla tego konkretnego aktywa kryptowalutowego. Kliknij na konkretną transakcję, którą chcesz przenieść.

 5. Transfer do portfela

  Kliknij – Transfer do portfela, na ekranie Edytuj transakcję.

 6. Kliknij „Transfer”, aby rozpocząć proces.

  Zanim zainicjujesz przelew przejrzyj wszystkie szczegóły dotyczące przelewu.

 7. Twój transfer jest zrobiony!

  Po tym otrzymasz potwierdzenie, że Twój wniosek został złożony. W linii handlowej pojawi się napis „Transfer oczekujący”. Masz możliwość anulowania swojego wniosku do czasu zakończenia procesu transferu.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Lista kryptowalut, które możesz transferować

Ważne jest, aby sprawdzić aktualną listę kryptowalut, które można transferować w sekcji „kryptowaluty” na stronie eToro, aby poznać godziny pracy rynku i opłaty za transfer dla każdej monety.

Należy pamiętać, że tylko długie, nielewarowane pozycje kupna, które są poparte prawdziwymi monetami (nie CFD) mogą być przekazywane do portfela eToro. Podobnie, transakcje z depozytem zabezpieczającym nie mogą być przenoszone do tego portfela.

Opłaty za transfer kryptowalut

Prowizje dotyczą przelewów z platformy inwestycyjnej eToro do portfela kryptowalutowegoeToro Money”. Opłaty za transfer monet są obliczane na podstawie wielkości pozycji, jak poniżej:

 • Dla pozycji z niższymi kwotami, opłaty będą niższe niż dotychczas, a dla pozycji z wyższymi kwotami, opłaty są ograniczone.
 • Opłata za przelew walutowy: 0,5% od kwoty transakcji.
 • Minimalna opłata 1 USD (w jednostkach)
 • Maksymalna opłata 50 USD (w jednostkach)

Opłaty za transfer kryptowalut w eToro

KryptowalutaOpłata
Bitcoin (BTC)0.5%
Bitcoin Cash (BCH)0.5%
Ethereum (ETH)0.5%
XRP (XRP)0.5%
Litecoin (LTC)0.5%

Ograniczenia dotyczące transakcji

Przelewy walutowe są dostępne dla użytkowników z niektórych krajów i z pewnymi ograniczeniami:

– Pozycja, którą chcesz przenieść, musi mieć zainwestowaną kwotę lub wartość bieżącą, która nie przekracza całkowitej kwoty kwalifikujących się wpłat.

– Możesz przelewać waluty w dowolnym momencie do wartości dowolnego depozytu dokonanego za pośrednictwem Electronic Funds Transfer, Neteller, Skrill, Rapid – Transfer lub lokalnej bankowości internetowej.

– Przetworzenie przelewu przez eToro może potrwać do jednego dnia roboczego.

– W przypadku, gdy chcesz przelać waluty do wartości depozytu dokonanego za pośrednictwem powyższych metod płatności, musi upłynąć określona liczba dni od daty pierwszego depozytu. (Liczba dni zależy od Twojego poziomu w klubie eToro).

Wysyłanie kryptowalut z eToro Wallet do innych portfeli?

Jeśli chcesz wysłać kryptowaluty z eToro Wallet do innych portfeli, musisz wykonać następujące kroki:

1. Zaloguj się do swojego konta w portfelu za pomocą urządzenia mobilnego.

2. W zakładce Saldo, wybierz typ kryptowaluty, którą chcesz wysłać.

3. Następnie należy wcisnąć „wyślij” i na tej samej stronie wybrać kwotę, którą chcesz wysłać; następnie wprowadź adres publiczny odbiorcy lub dotknij ikony aparatu, aby zeskanować kod QR odbiorcy i wprowadzić adres publiczny automatycznie.

4. Przed naciśnięciem opcji „Wyślij” upewnij się, że wybrane dane są poprawne.

5. Następnie otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym na swój telefon komórkowy; kod ten należy wprowadzić w aplikacji i dotknąć opcji „Zweryfikuj”.

6. Na koniec na ekranie pojawi się potwierdzenie, że wniosek został przyjęty. Jeśli chcesz sprawdzić status wniosku, możesz to zrobić w zakładce: transakcje.

ETORO

7.5/ 10

Rynki:

Polska, Europa, USA

Strona w kilku językach.

Zaawansowana wersja mobilna i copytrading

Obrót akcjami bez prowizji za kupno i sprzedaż

* Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://etoro.com/trading/fees.

Minimalny depozyt:

$50.00

Najczęstsze pytania na temat eToro kryptowaluty:

Co to eToro Wallet?

eToro Portfel to bezpieczny cyfrowy portfel, który pozwala przechowywać, odbierać i wysyłać kryptowaluty.

Czy na eToro można kupic Kryptowaluty?

Tak, eToro oferuje ponad 110 kryptowalut.

Jakie Kryptowaluty są na eToro?

Dostępne są wszystkie największe kryptowaluty jak Bitcoin, Ethereum, Solana, Cardano, Polkadot jak i wiele altcoinów.

Jak działa portfel eToro?

Portfel eToro pozwala w bezpieczny sposób przechowywać, odbierać i wysyłać kryptowaluty do i z innych portfeli.

Kto może korzystać z portfela eToro?

Każdy zarejestrowany użytkownik posiadający zweryfikowane, rzeczywiste konto.

Czy eToro oferuje dźwignię w kryptowalutach?

Tak, eToro oferuje dźwignię x2 dla CFD na kryptowaluty.

Czy mogę kupić bitcoin na eToro?

Tak możesz kupić Bitcoin na eToro.

*Disclaimer: eToro to platforma multi-asset, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptowaluty, jak i handel CFD. Należy pamiętać, że CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Wyniki z przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlu jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie być wystarczająca jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Copy trading to usługa zarządzania portfelem, świadczona przez eToro (Europe) Ltd., która jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo zmienne i nieuregulowane w niektórych krajach UE. Brak ochrony konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.
eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń oraz nie ponosi odpowiedzialności co do dokładności lub kompletności treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera wykorzystującego publicznie dostępne, niespecyficzne informacje o eToro.


Jak zaczac inwestostowac na gieldzie od podstaw
Rekomendowany przewodnik

Jak zacząć inwestować na giełdzie od podstaw

Jak inwestować na giełdzie od podstaw. Dowiedz się wszystkiego i zdecyduj się na swój styl inwestowania.

Bezpłatne pobieranie

Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!