Akcje SS Lazio: kurs akcji i analiza techniczna

Akcje SS Lazio? SS LAZIO jest spółką akcyjną notowaną na „Borsa Italiana SpA” i działa w sektorze profesjonalnej piłki nożnej, zarządzając działalnością techniczno-sportową i prawami do transmisji związanych z drużyną o tej samej nazwie w mistrzostwach Włoch Serie A. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem lub byciem członkiem klubu sportowego, w tym wpisie podpowiemy Ci jak to zrobić. Dowiesz się, jak inwestować w akcje SS Lazio: kurs akcji i analiza techniczna.

Akcje SS Lazio

Società Sportiva Lazio: Historia

Società Sportiva Lazio została założona w 1900 roku w dzielnicy Prati w Rzymie, we Włoszech. W 1912 roku weszła do włoskiej ligi piłkarskiej, która w tym czasie była rozgrywana w środkowych i południowych Włoszech. Co więcej, w 1927 roku była to jedyna drużyna w Rzymie, która nie brała udziału w tworzeniu klubu A.S Roma, a w 1958 roku SS Lazio po raz pierwszy wygrało Coppa Italia.

Lazio w swojej najnowszej historii może pochwalić się passą 21 meczów bez przegranej, która trwała aż do początku pandemii COVID-19; w lidze włoski piłkarz Ciro Immobile zdobył Złotą Piłkę Włoch, którą wcześniej zdobyli Luca Toni i Francesco Totti.

Informacje o firmie

 • Siedziba główna: Via di Santa Cornelia, 1000 00060 Formello Włochy
 • Tel: 06 97607111, Fax: 06 97607221.
 • E-mail: [email protected], www.sslazio.it
 • Obrót (w euro): 164.679
 • Zysk netto (w euro): -24.212
 • Kapitalizacja (w euro)
 • Liczba pracowników (2021): 249

Własność

Spółka jest właścicielem Polideportivo Formello, o powierzchni 40 hektarów, zajmującego się działalnością handlową i sportową; w jego skład wchodzą również i są wyposażone między innymi: atrakcje dla dzieci i związane z nimi udogodnienia, basen, boiska do piłki nożnej, kort tenisowy, obóz treningowy pierwszej drużyny oraz centrum odnowy biologicznej.

Akcje SS Lazio – notowania giełdowe

Sociedad Deportiva Lazio jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie i obecnie posiada następujące liczby:

 • Wolumen akcji wyniósł 37.219 szt.
 • Kapitalizacja na poziomie 73 mln euro.
 • Kapitał wyemitowany w wysokości 67.738.911 USD.
 • Aktualna cena akcji wynosi 1,072 euro za akcję.

Akcje SS Lazio – Analiza techniczna

Poniżej znajduje się analiza techniczna akcji SS Lazio, na podstawie informacji odnotowanych w grudniu 2021 roku przez Il Sole 24 Ore Mercati.

Akcje SS Lazio 1

Akcje SS Lazio – analiza ryzyka

Wyniki SS Lazio są pod kontrolą; jego dzienne wolumeny 25.375 są poniżej jednomiesięcznej średniej ruchomej wolumenów ustalonej na 61.228, Jeśli chodzi o różnicę między cenami akcji, nie jest ona tak duża, z dzienną zmiennością osiągającą wartość 1.598.

Analiza stanu i tendencji

Analizując scenariusz SS Lazio, widzimy pogłębienie niedźwiedziej fazy po teście wsparcia na 1,066 (pierwszy opór na 1,084), z oczekiwaniem przedłużenia negatywnej linii w kierunku nowych minimów na 1,06.

Teraz, gdy już dowiedziałeś się o akcjach SS LAZIO, powiedz nam, czy jesteś zainteresowany inwestowaniem w tę włoską klasę akcji lub zostaw nam swoją opinię na temat analizy.

Minimalny depozyt:

€0.01

Minimalny depozyt:

€100.00

* 81% detalicznych kont CFD traci pieniądze

Minimalny depozyt:

€500.00


Przeczytaj później - Wypełnij formularz, aby zapisać artykuł w formacie PDF
Consent(wymagane)

guest

0 Komentarze
Inline Opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Witamy w społeczności!

Wybierz tematy, które Cię interesują i spersonalizuj swoje doświadczenia w Rankia

Co dwa tygodnie będziemy wysyłać Ci newsletter z nowościami w każdej z wybranych przez Ciebie kategorii.


Chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych wydarzeniach/webinariach?


Kontynuując, akceptujesz politykę prywatności

Szukasz brokera? Znajdź najlepsze rozwiązanie za pomocą tego testu!
Bezpłatny test, który pozwoli Ci znaleźć najlepszego brokera dla Twojego stylu inwestowania. Inwestuj mądrze, wybierając najlepszego dla siebie brokera!