5 prawd o brokerach dyskontowych

Przed Internetem, postępem technologicznym i brokerami dyskontowymi, dostęp do rynków inwestycyjnych był zarezerwowany dla milionerów, dziś dzięki tym postępom i brokerom dyskontowym sytuacja się zmieniła i wejście na rynki jest tańsze niż u tradycyjnych brokerów, jednak dziś odkryjemy 5 prawd o brokerach dyskontowych.

5 prawd o brokerach dyskontowych

Technologie brokerów dyskontowych pozwoliły większości transakcji odbywać się automatycznie, a brokerzy dyskontowi zapewniają portale dla tej infrastruktury za ułamek kosztów. Zanim jednak otworzysz konto, zrób swoje badania, podczas gdy brokerzy dyskontowi są najlepszym wyborem dla niektórych inwestorów, błędne przekonania na temat modelu biznesowego mogą być szkodliwe dla Twoich funduszy inwestycyjnych.

5 prawd o brokerach dyskontowych

Brokerzy dyskontowi nie ponoszą rzetelnej odpowiedzialności

Jeśli współpracują Państwo z doradcą inwestycyjnym, może on podlegać obowiązkom powierniczym. Oznacza to, że muszą oni przedkładać nasze potrzeby nad swoje własne i przed wydawaniem zaleceń, a także muszą znać Twoją tolerancję na ryzyko, cele i inne informacje finansowe.

Jednakże, brokerzy dyskontowi nie są bezpieczni. Jeśli kupisz 500 bardzo zmiennych akcji, prawdopodobnie nie zostaniesz ostrzeżony o ryzyku związanym z tą inwestycją. Kiedy dokonujesz inwestycji za pośrednictwem brokera dyskontowego, jest ona w dużej mierze twoja.

Edukacja jest ogólna i nie zawsze wystarczająca

Brokerzy dyskontowi organizują spotkania użytkowników i wydarzenia edukacyjne na poziomie oddziałów. Jeśli kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się o handlu opcjami, mogą mieć kurs wprowadzający, na którym można uczestniczyć za darmo.

Nie musisz posiadać wiedzy lub doświadczenia, aby być inwestorem opcji. Im więcej handlujesz, tym więcej pieniędzy zarabiasz, a ponieważ opcje, bonusy i inne produkty mogą prowadzić do wyższych prowizji, będą zadowoleni, gdy spróbujesz czegoś nowego. Warto uczęszczać na te seminaria dla traderów, ale oni robią dużo papierowego handlu przed zarabianiem prawdziwych pieniędzy.

Może to nie być rabat

Jeśli zmieniłeś brokera giełdowego na brokera dyskontowego, prawdopodobnie zobaczysz dużą zniżkę, jeśli jesteś częstym inwestorem; jednak, jeśli masz tylko niewielką ilość pieniędzy do zainwestowania, te prowizje handlowe mogą szybko się sumować. Może to kosztować 7% lub więcej z tych 100 dolarów, jeśli broker dyskontowy handluje akcjami o wartości 100 dolarów. Aby utrzymać niskie prowizje handlowe, utrzymuj swoje pozycje zdywersyfikowane, ale nie miej wielu akcji, które musisz często kupować i sprzedawać jeśli masz niski stan konta.

Różni brokerzy dyskontowi oferują różny poziom usług

Nie ma wątpliwości, że istnieje wiele brokerów dyskontowych do wyboru, z których każdy oferuje inny poziom usług. Jeśli jesteś typem handlowca, który nie potrzebuje żadnego kontaktu z ludźmi, najtańszy broker dyskontowy może pracować dla Ciebie. Jeśli chcesz być w stanie zatrzymać się w oddziale i mieć umowę rynkową z brokerem, będziesz musiał zapłacić trochę więcej za transakcję.

Niektórzy brokerzy z pełnym zakresem usług oferują usługi offline, które umożliwiają klientom dokonywanie transakcji online, z pomocą jednego z ich brokerów z pełnym zakresem usług.

Nie wszyscy brokerzy dyskontowi są dla małych portfeli

Jeśli jesteś kimś z wyższą wartością netto, założenie, że brokerzy dyskontowi są dla handlowców z małymi saldami nie jest prawdziwe. Wszystkie transakcje, niezależnie od wielkości, przynoszą Twoje pieniądze na ten sam rynek akcji i podczas gdy niektórzy brokerzy mogą stwierdzić, że mogą handlować swoim drugim miejscem szybciej niż ktoś inny, rzadko jest to ważne dla długoterminowych inwestorów. Jeśli masz wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu swoimi pieniędzmi, być może nie będziesz musiał płacić wyższej prowizji za transakcję u brokera z pełnym zakresem usług.

Wniosek

Brokerzy dyskontowi nie tylko odliczają opłaty za doradztwo dla handlowców, którzy mogą zarządzać własnymi inwestycjami, ale handel jest tańszy i bezproblemowy. Jednakże, brokerzy ci są odpowiedni tylko dla handlowców, którzy mają wiedzę i doświadczenie, aby mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi. Dla większości traderów nadal zaleca się trzymanie pieniędzy inwestycyjnych w rękach profesjonalisty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych brokerach odwiedź Rankia Polska.

Leggi più tardi - Compila il modulo per salvare l'articolo in formato PDF

Podobne artykuły